W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 38 produktów.

Stylizacja 

View:
na stronę
GOLDWELL TEXTURIZER STABILIZATOR 500ml

Goldwell Texturizer utrwalacz do stylingu 500ml  utrwalacz, stabilizator do nowoczesnej trwałej, tzw. stylingu: permanentna stylizacja i objętość (podniesienie włosów od nasady).

25,00 zł w magazynie
Wyprzedaż!
Goldwell Mellogoo Pasta 100 ml

Pasta Goldwell Mellagoo 100ml służy do stylizacji nieustrukturyzowanych, naturalnych fryzur. Szczególnie polecana do modelowania włosów cienkich. Zapewnia utrwalenie fryzury bez obciążania i sklejania włosów.

27,50 zł w magazynie
Goldwell Lagoom Jam Objętość 150 ml wysyłka od ręki.

Goldwell StyleSign Lagoom Jam 150ml - to żel nadający natychmiastową objętość od nasady włosów. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

28,50 zł w magazynie
Goldwell Lagoom Jam Objętość 150 ml

Goldwell StyleSign Lagoom Jam 150ml - to żel nadający natychmiastową objętość od nasady włosów. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

28,50 zł w magazynie
Goldwell Stylesign Gloss Glamour Whip Pianka 300 ml

Goldwell Stylesign Gloss Glamour Whip pianka 300ml  dla wzbogacenia promienistości. Kremowa pianka  do stylizacji włosów farbowanych podkreśla kolor włosów, nadaje im wyjątkowej jaskrawości, włosy błyszczą.

28,90 zł w magazynie
Goldwell Stylesign Power Whip Pianka 300 ml

Goldwell Power Whip Pianka 300 ml to bardzo mocna profesjonalna pianka do włosów. Podnosi cienkie i słabe włosy oraz optymalnie zwiększa ich objętość.Dzięki najnowszej technologii Flexi Shine zwiększa sprężystość i elastyczność Twoich włosów.

28,90 zł w magazynie
Goldwell Stylesign Flat Marvel Balsam 100 ml

Goldwell Stylesign Just Smooth Flat Marvel Balsam 100ml - z technologią FlexShine to kosmetyk wspomagający prostowanie. Balsam wygładzający do prostowania loków i puszących się włosów. Wygładza i rozprostowuje włosy do czasu ich kolejnego umycia. Chroni przed temperaturą do 220° i utratą kolru. Odporny na wilgoć. 

29,50 zł w magazynie
Goldwell Body Pumper 150ml

Goldwell Body Pumper 150ml Zagęszczająca pianka w atomizerze. Nadaje cienkim i przerzedzającym się włosom podwójną obfitość i imponującą objętość. Sprawia,że włosy stają się grubsze i gęstsze w dotyku. Efekt można reaktywować w każdej chwili poprzez ugniatanie włosów.

29,50 zł w magazynie
Goldwell Sprayer Lakier Mocno Utrwalający 300 ml

Ultra mocny lakier Goldwell Sprayer to profesjonalny produkt do końcowej stylizacji fryzury. Bardzo mocno utrwala fryzurę, nie skleja włosów, nie tworzy skorupy, łatwo się wyczesuje.

29,90 zł w magazynie
Goldwell Crystal Turn 100 ml

Przejrzysty żel Goldwell Crystal Turn 100ml do stylizacji i podkreślenia skrętu loków. Dzięki technologii FlexShine włosy nabierają jedwabistego blasku i są miękkie w dotyku. Żel znacznie ułatwia stylizację fryzury i jednocześnie chroni włosy przed dużą wilgotnością powietrza.

29,99 zł w magazynie
GOLDWELL STYLE SIGN TEXTURE HARDLINER ULTRA MOCNY...

Miód do stylizacji fryzur o 'akrylowym' wyglądzie. Tworzy 'niezniszczalne' fryzury. Nadaje włosom taki kształt, jaki tylko sobie wymarzysz. Żel można usunąć wyłącznie poprzez umycie włosów szamponem.

29,99 zł w magazynie