GOLDWELL DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS TO REGENERUJĄCA I PIELĘGNACJA DLA WŁOSÓW BLOND LUB Z PASEMKAMI.NIEZRÓWNANA TRWAŁOŚĆ KOLORU Z PODWÓJNYM EFEKTEM - Dualsenses double effect.

Jest 5 produktów.

Blondes & Highlights 

View:
GOLDWELL BLONDES HIGHLIGHTS 60SEC MASKA 200 ml

Maska Goldwell Blondes Highlights to intensywna odżywka przeznaczona do pielęgnacji włosów rozjaśnianych i farbowanych na jasne kolory. Odżywia, regeneruje, nadaje połysku włosom i nawilża skórę głowy. Włosy pozostają lśniące i miękkie w dotyku.

32,90 zł W magazynie
GOLDWELL DLS BLONDES HIGHLIGHTS SERUM SPRAY 150 ml

Serum w sprayu Goldwell Blondes Highlights intensywnie pielęgnuje włosy rozjaśnione i farbowane na jasne kolory, odżywia i nadaje im wyjątkowego blasku. Włosy są nawilżone i miękkie w dotyku.

34,90 zł W magazynie
Goldwell DLS Blondes & Highlights Szampon 1000ml

Szampon Goldwell DLS Blondes & Highlights 1000ml delikatnie oczyszcza i pielęgnuje włosy rozjaśniane, farbowane na jasne kolory.  Włosy są odżywione i pełne blasku.

52,50 zł W magazynie
Goldwell DLS Blondes & Highlights Odżywka 1000ml

Odżywka Goldwell DLS Blondes & Highlights 1000ml delikatnie pielęgnuje włosy rozjaśniane, farbowane na jasne kolory.  Włosy są odżywione i pełne blasku.

56,50 zł W magazynie
GOLDWELL DLS BLONDES HIGHLIGHTS SERUM 12 x 18 ml

Serum w ampułkach Goldwell Blondes Highlights to regnerująca kuracja, która intensywnie pielęgnuje włosy rozjaśnione i farbowane na jasne kolory, odżywia i nadaje im wyjątkowego blasku. Włosy są nawilżone i miękkie w dotyku.

139,90 zł W magazynie