Loreal Absolut Repair Lipidium to gama składająca się z ośmiu produktów przeznaczonych do dogłębnej odbudowy włókien włosów, która przynosi natychmiastowe widoczne rezultaty: nadaje włosom miękkość, łatwość rozczesywania oraz elastyczność i odbudowę od cebulek po końcówki.

Jest 17 produktów.

Absolut Repair Lipidium 

View:
na stronę
POMPKA LOREAL MATRIX TIGI 750ml 1000ml 1500ml

Zamienna pompka do technicznych produktów L'OREAL, MATRIX,TIGI o pojemnościach: 750ml,1000ml,1500ml

2,00 zł dostępny
Nowy
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM POWERMIX SHOT 10ml

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM POWERMIX SHOT 10ml to dodatek przeznaczony do masek L'Oreal Serie Expert. PowerMix Shot polepsza działanie masek oraz pozwala uzyskać dodatkowy efekt, dostosowany do Twoich in dywidualnych potrzeb. Wystarczy połączyć PowerMix Shot z jedną z masek Loreal Profesionnel by otrzymać własną,spersonalizowaną maskę do włosów...

14,90 zł dostępny
Obniżka!
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SZAMPON 300 ml

Szampon ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 300ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

36,50 zł 26,50 zł dostępny
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM ODŻYWKA DO SPŁUKIWANIA 150ml

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 150ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

29,90 zł dostępny
Obniżka!
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SERUM 50ml

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SERUM 50mlprzeznaczone jest do intensywnej regeneracji rozdwojonych i bardzo uwrażliwionych końcówek włosów, trudnych do rozczesania i zniszczonych zabiegami chemicznymi. Bardzo lekka konstystencja nieobciążająca włosów. Po zastosowaniu włosy są sypkie, miękkie i intensywnie błyszczące.

41,90 zł 31,90 zł dostępny
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SEALING DOUBLE SERUM 2x15ml

LOREAL ABSOLUT LIPIDIUM DOUBLE SERUM 2x15ml to podwójne serum pomagające zabezpieczyć rozdwajające się końcówki przeznaczone do pielęgnacji włosów bardzo uwrażliwionych. Zaawansowana formuła odbudowująca wzbogacona lipidami.

34,99 zł dostępny
Nowy
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM ODŻYWKA 200ml

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 200ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

35,90 zł dostępny
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW SZAMPON 500ml PROMOCJA!!!

Szampon LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW 500ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

37,50 zł dostępny
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM MASKA 250 ml

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM maska 250ml to intensywnie regenerująca maska przeznaczona do włsosów zniszczonych , osłabionych i suchych. Włosy po jej zastosowaniu  są miękkie w dotyku, błyszczące i nawilżone, znikają problemy  z rozczesywaniem włosów.

41,50 zł dostępny
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM ODŻYWKA 750ml POMPKA GRATIS

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 750ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

61,00 zł dostępny
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM MASKA 500ml

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 500ml to intensywnie regenerująca maska przeznaczona do włsosów zniszczonych , osłabionych i suchych. Włosy po jej zastosowaniu  są miękkie w dotyku, błyszczące i nawilżone, znikają problemy  z rozczesywaniem włosów.

61,99 zł dostępny
Nowy
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW ODŻYWKA 750ml POMPKA GRATIS

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 750ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

62,00 zł dostępny