Jest 4 produktów.

Total Results HIGH AMPLIFY 

View:
MATRIX HIGH AMPLIFY SZAMPON 300ml

Przeznaczony do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

18,50 zł W magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 300ml

MATRIX TOTAL RESULTS HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 300ml przeznaczona do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

22,50 zł W magazynie
Matrix Total Results High Amplify Root...

Matrix Total Results High Amplify Root lifter Spray 250ml to spray do codziennego stosowania do włosów cienkich i słabych. Dzięki lekkiej formule nie zawierającej silikonów jest delikatny dla włosów i nie obciąża ich.Trwale unosi włosy u nasady, nie obciąża ich , pozostawia włosy lekkie i naturalne.

27,50 zł W magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 1000ml

MATRIX TOTAL RESULTS HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 1000ml przeznaczona do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

43,00 zł W magazynie