Jest 5 produktów.

Total Results SO LONG DAMAGE 

View:
Matrix So Long Damage Szampon 300 ml

Matrix Total Results So Long Damage Szampon 300 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowany systematycznie. Szampon wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

18,50 zł W magazynie
Matrix So Long Damage Maska 150 ml

Matrix Total results So Long Damage Maska 150 ml przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalnej formule nie obciąża włosów i może być stosowana systematycznie. Maska wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

22,99 zł W magazynie
Matrix So Long Damage Elixir 200 ml

Matrix Total Results So Long Damage Elixir 200 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych. 

29,50 zł W magazynie
Matrix So Long Damage Szampon 1000 ml

Matrix Total Results So Long Damage Szampon 1000 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowany systematycznie. Szampon wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

39,99 zł W magazynie
Matrix So Long Damage Odżywka 1000 ml

Matrix Total Results So Long Damage Odżywka 1000 ml przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowana systematycznie. Odżywka wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

43,00 zł W magazynie