Lista produktów producenta: Goldwell

View:
na stronę
Goldwell Dualsenses Curly Twist szampon 250 ml

Szampon Dualsenses Curly Twist - szampon do włosów kręconych i po trwałej ondulacji. Wzbogacony ekstraktem z bambusa dla zwiększenia sprężystości, połysku i odbicia lokom. Dzięki technologii Microfluid włosy szybko i równomiernie zostają pokryte składnikami pielęgnującymi.

25,50 zł W magazynie
GOLDWELL DUALSENSES GREEN TRUE COLOR SZAMPON 250ml

Szampon Dualsenses Green True Color szampon z linii Dualsenses Green przeznaczony jest do profesjonalnej pielęgnacji włosów farbowanych. Zapewnia długotrwałą ochronę koloru.

25,60 zł W magazynie
GOLDWELL FOR MEN HAIR BODY SZAMPON 300ml

Szampon do włosów normalnych Goldwell Dualsenses for Men Hair Body. Szampon przeznaczony specjalnie dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów normalnych, świetnie sprawdza się także jako żel do mycia ciała. Dobrze się pieni i usuwa zanieczyszczenia ze skóry i włosów.

26,90 zł W magazynie
GOLDWELL DLS FOR MEN THICKENING SZAMPON 300 ml

Pogrubiający szampon Goldwell Dualsenses for Men Thickening Shampoo dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów słabych, cienkich i przerzedzonych delikatnie oczyszcza i wzmacnia, nadaje fryzurze objętości.

26,99 zł W magazynie
Goldwell Dualsenses odżywka Color Conditioner 200 ml

Profesjonalna odżywka do włosów Dualsenses Color Conditioner firmy Goldwell przeznaczona jest do włosów farbowanych, normalnych i cienkich. Jej niewątpliwym atutem jest to, że przynosi natychmiastową ulgę włosom i widocznie poprawia ich kondycję.

27,90 zł W magazynie
Goldwell Stylesign Gloss Glamour Whip Pianka 300 ml

Goldwell Stylesign Gloss Glamour Whip pianka  dla wzbogacenia promienistości. Kremowa pianka  do stylizacji włosów farbowanych podkreśla kolor włosów, nadaje im wyjątkowej jaskrawości, włosy błyszczą.

28,90 zł W magazynie
Goldwell Stylesign Power Whip Pianka 300 ml

Goldwell Power Whip Pianka 300 ml to bardzo mocna profesjonalna pianka do włosów. Podnosi cienkie i słabe włosy oraz optymalnie zwiększa ich objętość.Dzięki najnowszej technologii Flexi Shine zwiększa sprężystość i elastyczność Twoich włosów.

28,90 zł W magazynie
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Gel odżywka do włosów cienkich i...

Goldwell Dualsenses Ultra Volume odżywka do włosów cienkich i delikatnych - żelowa odżywka wzmacniająca włosy, nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność. Przeznaczona do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

29,90 zł W magazynie
Goldwell Sprayer Lakier Mocno Utrwalający 300 ml

Ultra mocny lakier Goldwell Sprayer to profesjonalny produkt do końcowej stylizacji fryzury. Bardzo mocno utrwala fryzurę, nie skleja włosów, nie tworzy skorupy, łatwo się wyczesuje.

29,90 zł W magazynie
NOWY Goldwell Roughman Kremowa Pasta Matująca 100 ml Wysyłamy od...

Matująca pasta Goldwell Roughman 100ml o kremowej konsystencji przeznaczona jest do układania każdego rodzaju włosów. Zapewnia długotrwałe utrwalenie fryzury bez obciążania i sklejania włosów, szczagólnie się sprawdza przy stylizacji i restylizacji włosów trudnych do ułożenia.Wysyłamy od ręki.  

30,99 zł W magazynie