Revlon Restart Recovery Melting...

Revlon Restart Recovery Melting Odżywka 200ml

Revlon
112456
8432225114699
od 500 zł
W magazynie
35,24 zł

(17,55 zł za 100 ml)

Brutto WYŚLEMY MAX DO 24 GODZIN

Opis

Revlon Restart Recovery Melting Odżywka 200ml

Odżywka wzmacniająca włosy o podwójnym działaniu, pod wpływem ciepła / dotyku "roztapia się", pomaga zrównoważyć mikrobiom skóry głowy i wzmacnia osłabione włosy. Stworzona z biomimetycznych ceramidów i cząsteczek budujących wiązania, odżywka do cienkich włosów odbudowuje włosy od wewnątrz, zapewniając gładką i szczelną powierzchnię włosów.

RE/START RESTORATIVE MELTING CONDITIONER Odbudowuje włókno włosa od wewnątrz oraz wzmacnia osłabione włosy. Posiada udowodnioną skuteczność przeciwko uszkodzeniom chemicznym, zapobiega rozdwajaniu się końcówek, uszczelnia powierzchnię włosów, chroni przed uszkodzeniami i łamliwością. Regeneruje włosy, pozostawiając je gładkie, miękkie, lśniące i promienne. Przy zastosowaniu 3-etapowej kuracji włosy są 2x mocniejsze. Odżywka o podwójnym działaniu. Równoważy mikrobiom skóry głowy i wzmacnia osłabione włosy. Formuła bazuje na ceramidach biomimetycznych, które uszczelniają łuskę wzmacniając osłonkę włosa. Specjalne składniki odbudowują włosy we wszystkich ich strefach. Wygładza powierzchnię włosów i sprawia, że są odporniejsze na uszkodzenia. Polecana dla klientek o cienkich włosach, które chcą zapobiegać rozdwajaniu się końcówek oraz zastosować odbudowująco-zmiękczająco-wygłądzającą kurację do włosów zniszczonych.

Specyfikacja:

Producent: Revlon
Pojemność netto: 200 ml
Sposób użycia: Na umyte, wilgotne włosy nałożyć odżywkę. Delikatnie wmasować i pozostawić na 5 minut. Spłukać obficie wodą. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć wodą.
Skład INCI: wkrótce
Uwagi: Kosmetyk do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować się do instrukcji zamieszczonej na opakowaniu.

Dystrybutor:

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń