Jest 82 produktów.

KOLORYZACJA 

View:
na stronę
Goldwell Topchic Elumenated Farba 60ml

Goldwell Topchic Elumenated 60ml to profesjonalna farba do włosów, która pozwala uzyskać wyjątkowo intensywne i głębokie kolory z wielowymiarowymi refleksami.

23,39 zł W magazynie
Goldwell Topchic Farba do włosów 60 ml...

Farba do Włosów Goldwell Topchic 60ml zapewnia pewne i bezpieczne na każdym etapie efekty kolorystyczne, pozwalając łączyć kreatywność z efektywnością.  

23,39 zł W magazynie
Loreal Dia Richesse farba do włosów 50 ml

Loreal Dia Richesse to koloryzacja pielęgnacyjna bez amoniaku. Zapewnia mieniący się, pełen odcieni kolor i optymalne pokrycie siwych włosów. Intensywnie odżywia, zmysłowo pielęgnuje. Efekt utrzymuje się do 6 tygodniu.

23,50 zł W magazynie
Matrix Color Sync Farba

Matrix COLOR Sync to  produkt do koloryzacji ton w ton, bez amoniaku zawierający opatentowany kompleks odżywczo-regenerujący z ceramidami.

24,50 zł W magazynie
Loreal Majirel Farba 50ml

Farby Loreal Majirel to wyraziste, głębokie, mieniące się kolory, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdej koloryzacji włosy są chronione i zadbane. Oxydant sprzedawany jest oddzielnie.

25,50 zł W magazynie
Wella Koleston Perfect 60ml Farba

Wella Koleston Perfect 60ml to profesjonalna farba do koloryzacji włosów. Ulepszona receptura Kolestonu Perfect pozwala na uzyskanie ekspresyjnych efektów kolorystycznych. Farba nie zawiera oxydantu. Oxydant sprzedawany oddzielnie w opakowaniach 1000ml.   Sklep zastrzega sobie prawo do braku niektórych kolorów.

27,50 zł W magazynie
Loreal Luo Color Farba

Koloryzacja LUO COLOR nadaje włosom wymarzony odcień, a jednocześnie dodaje im świetlistości i podkreśla naturalne ruchome refleksy.

27,50 zł W magazynie
Loreal Inoa 60ml Farba bez amoniaku...

Technologia ODS2 (oil deliver system- system rozprowadzania na bazie olejku).Pokrycie do 100% siwych włosów. Jednolity, długotrwały kolor. Precyzyjny efekt kolorystyczny. Optymalny komfort skóry głowy. Trwała koloryzacja bez amoniaku.

27,50 zł W magazynie