W dniach od 5 do 19 lipca przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 22 lipca 2019 roku.
Jest 22 produktów.

MAKIJAŻ 

View:
na stronę
Max Factor 2000 Calorie Mascara Waterproof Rich...

Max Factor Mascara 2000 Calorie Waterproof Rich Black 9ml  to ponadczasowe spojrzenie i olśniewające rzęsy niezależnie od pogody. Super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się grubsze nawet o 300%. Technologia waterproof sprawia zaś, że tusz nie rozmywa się w kontakcie z wodą ani nie tworzy smug. 

19,99 zł w magazynie
Max Factor Miracle Match Blur & Nourish Podkład

Max Factor Miracle Match Blur & Nourish Podkład - do wyboru jeden z dziewięciu kolorów.   Podkład Miracle Match zapewnia półprzezroczysty, lekko rozmyty efekt makijażu, pozostawiając skórę nawilżoną i odżywioną. Zawarte w formule drobinki odbijające światło sprawiają, że niedoskonałości stają się mniej widoczne,a skóra rozpromienia się zdrowym blaskiem.

29,99 zł w magazynie
Max Factor Lasting Performance Podkład 35ml...

Max Factor Lasting Performance Podkład 35ml - do wyboru jeden z szestastu kolorów.   Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, która wymaga wyrównania kolorytu oraz nadania jej odpowiedniej barwy. Innowacyjna formuła sprawia, że podkład jest niezwykle trwały i przez wiele godzin utrzymuje się na twarzy w niezmienionym stanie.

23,49 zł w magazynie
Max Factor Facefinity 3in1 All Day 30ml Płynny...
(1)

Max Factor Facefinity 3in1 All Day 30ml - do wyboru jeden z osiemnastu odcieni.   Lekka i płynna konsystencja kosmetyku sprawia, że możesz łatwo i równomiernie rozprowadzić go po skórze twarzy. Podkład trzyma się przez cały dzień, a paleta odcieni do wyboru pozwala na wybranie idealnego koloru Twojej skóry.   3 w 1 - baza pod makijaż, korektor,...

26,49 zł w magazynie
Max Factor Facefinity Compacts Podkład 01 Porcelain

Max Factor Facefinity Compacts Podkład 01 Porcelain to produkt do makijażu, który przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Jego lekka i jedwabista konsystencja sprawia, że jest on niezwykle łatwy w aplikacji niezależnie od tego czy nakładamy go na całą twarz czy jedynie na wybrane partie.

35,50 zł w magazynie
Max Factor Facefinity Compacts Podkład 02 Ivory

Max Factor Facefinity Compacts Podkład 02 Ivory to produkt do makijażu, który przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Jego lekka i jedwabista konsystencja sprawia, że jest on niezwykle łatwy w aplikacji niezależnie od tego czy nakładamy go na całą twarz czy jedynie na wybrane partie.

35,50 zł w magazynie
Max Factor Facefinity Compacts Podkład 03 Natural

Max Factor Facefinity Compacts Podkład 03 Natural to produkt do makijażu, który przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Jego lekka i jedwabista konsystencja sprawia, że jest on niezwykle łatwy w aplikacji niezależnie od tego czy nakładamy go na całą twarz czy jedynie na wybrane partie.

35,50 zł w magazynie
MAX FACTOR CREME PUFF PUDER KAMIENIU 21g 13 Nouveau...

Max Factor Creme Puff 13 Nouveau Beige 21g to kompaktowy puder 2w1, przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Unikalna formuła 2w1 łączy w sobie zalety i właściwości zarówno podkładu w kremie jak i sypkiego pudru co pozwala na osiągnięcie kompleksowych rezultatów w wyrównaniu kolorytu skóry.

18,99 zł w magazynie
MAX FACTOR CREME PUFF PUDER KAMIENIU 21g 42 Deep Beige

Max Factor Creme Puff 42 Deep Beige 21g to kompaktowy puder 2w1, przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Unikalna formuła 2w1 łączy w sobie zalety i właściwości zarówno podkładu w kremie jak i sypkiego pudru co pozwala na osiągnięcie kompleksowych rezultatów w wyrównaniu kolorytu skóry.

18,99 zł w magazynie
MAX FACTOR CREME PUFF PUDER W KAMIENIU 21g 50 Natural

Max Factor Creme Puff 50 Natural 21g to kompaktowy puder 2w1, przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Unikalna formuła 2w1 łączy w sobie zalety i właściwości zarówno podkładu w kremie jak i sypkiego pudru co pozwala na osiągnięcie kompleksowych rezultatów w wyrównaniu kolorytu skóry.

18,99 zł w magazynie
MAX FACTOR CREME PUFF PUDER KAMIENIU 21g 53 Tempting...

Max Factor Creme Puff 53 Tempting Touch 21g to kompaktowy puder 2w1, przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Unikalna formuła 2w1 łączy w sobie zalety i właściwości zarówno podkładu w kremie jak i sypkiego pudru co pozwala na osiągnięcie kompleksowych rezultatów w wyrównaniu kolorytu skóry.

18,99 zł w magazynie
MAX FACTOR CREME PUFF PUDER KAMIENIU 21g 85 Light N Gay

Max Factor Creme Puff 85 Light N Gay 21g to kompaktowy puder 2w1, przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Unikalna formuła 2w1 łączy w sobie zalety i właściwości zarówno podkładu w kremie jak i sypkiego pudru co pozwala na osiągnięcie kompleksowych rezultatów w wyrównaniu kolorytu skóry.

18,99 zł w magazynie