W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 7 produktów.

Ampułki 

View:
LOREAL AMINEXIL ADVANCED 10x6ml

LOREAL AMINEXIL ADVANCED 10x6ml to intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu i łamaniu się włosów. Cała gama produktów DENSITY ADVANCED reguluje problemy stałego lub okresowego wypadania włosów, odżywia, nadaje włosom miękkości, włosy na dłużej zachowują czystość i świeżość.

68,90 zł w magazynie
LOREAL AMINEXIL ADVANCED 42x6ml

LOREAL AMINEXIL ADVANCED 42x6ml to intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu i łamaniu się włosów. Cała gama produktów DENSITY ADVANCED reguluje problemy stałego lub okresowego wypadania włosów, odżywia, nadaje włosom miękkości, włosy na dłużej zachowują czystość i świeżość.

210,00 zł w magazynie
Goldwell Extra Color Lock Serum Ampułki 12x18 ml

Serum nadające maksymalny blask koloru i wyjątkową pielęgnację włosom farbowanym, które są trudne do układania. Zawiera system Brilliance z filtrami UV i ekstrakt z granatu w połączeniu z Instant Microfluid. Stabilizuje kolor i przedłuża jego trwałość.

139,00 zł w magazynie
WELLA SP COLOR SAVE INFUSION AMPUŁKI 6x5 ml ml

Wella Color Save Ampułki służą do intensywnego utrwalenia koloru włosów farbowanych, ich odżywienia i wzmocnienia, tak aby włosy były niezwykle promieniste i zdrowe.

69,50 zł w magazynie
WELLA SP HYDRATE INFUSION AMPUŁKI 6x5 ml

Ampułki Wella Hydrate służą do intensywnego nawilżenia włosów przesuszonych.

69,95 zł w magazynie
Matrix Biolage Keratindose Ampułki 10x10ml...

Skoncentrowane serum Matrix Biolage Advanced Keratindose w ampułce intensywnie regeneruje włosy zniszczone. Odbudowuje mikrouszkodzenia i zapobiega ich powstawaniu.

53,00 zł w magazynie