W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 162 produktów.

Loreal Professionnel 

View:
na stronę
POMPKA LOREAL MATRIX TIGI 750ml 1000ml 1500ml

Zamienna pompka do technicznych produktów L'OREAL, MATRIX,TIGI o pojemnościach: 750ml,1000ml,1500ml

2,00 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES SPIRAL QUEEN 200ml

Produkt ten powstał z myślą o stylizacji włosów kręconych. Pielęgnująca pianka do loków LOreal Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200ml posiada lekką i kremową konsystencję. Doskonale podkreśli skręt naturalnie kręconych włosów. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku włosów średnich lub grubych.

33,50 zł w magazynie
LOREAL BLOND STUDIO MULTI TECHNIQS ROZJAŚNIACZ 500g...

Puder rozjaśniający Loreal Blond Studio Multi-Techniques-8 500g został wzbogacony pro-keratyną dla uzyskania wyjątkowo świetlostego i kosmetycznego efektu. Wydajna, niepyląca substancja o jednolitej konsystencji gwarantuje wyjątkową prezycję i łatwość aplikacji.          

48,50 zł w magazynie
LOREAL BLOND STUDIO PLATINIUM BEZ AMONIAKU 500g

Loreal Blond Studio Platinium Bez Amoniaku 500g jest przeznaczony do profesjonalnego  rozjaśniania włosów, do 7 tonów. Skład produktu oparty jest o Nutriceride™ i biały wosk pszczeli, który w połączeniu z ochronnymi lipidami chroni włosy przed uszkodzeniami i nadaje im wyjątkowego blasku.

114,00 zł w magazynie
LOREAL SLEEK & SWING 150ml

Tecni Art Dual Stylers Sleek&Swing zapewniająca dwa przeciwstawne efekty w jednym produkcie. Krem+Żel z Intra Cylane nadają efekt 72 godzinnego wygładzenia z zachowaniem naturalnego ruchu włosów.Te dwie formuły zmieszaną z sobą w ostatniej chwili przed zastosowaniem pozwalają zachować zalety obydwu konsystencji.Produkt chroni włosy przed puszeniem się...

33,49 zł w magazynie
LOREAL EFASSOR Rozjaśniacz 12x8g saszetki

Dzięki L'Oreal Professionnel Efassor Special Coloriste usuniesz niepożądane refleksy, zrobisz demakijaż przed modyfikacją, rozjaśnisz odcienie jasne i średnie do 2 tonów jaśniejszych oraz usuniesz niepożądane refleksy na odcieniach ciemnych.

102,99 zł w magazynie
LOREAL EFASSOR CHUSTECZKI 36x3g

LOREAL EFASSOR CHUSTECZKI 36x3g pozwalają w łatwy sposób usunąć ślady farby ze skóry. Opakowanie zawiera 36 chusteczek oddzielnie opakowanych.

78,99 zł w magazynie
LOREAL AMINEXIL ADVANCED 10x6ml

LOREAL AMINEXIL ADVANCED 10x6ml to intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu i łamaniu się włosów. Cała gama produktów DENSITY ADVANCED reguluje problemy stałego lub okresowego wypadania włosów, odżywia, nadaje włosom miękkości, włosy na dłużej zachowują czystość i świeżość.

68,90 zł w magazynie
LOREAL AMINEXIL ADVANCED 42x6ml

LOREAL AMINEXIL ADVANCED 42x6ml to intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu i łamaniu się włosów. Cała gama produktów DENSITY ADVANCED reguluje problemy stałego lub okresowego wypadania włosów, odżywia, nadaje włosom miękkości, włosy na dłużej zachowują czystość i świeżość.

210,00 zł w magazynie
LOREAL SUPER DUST 7g - puder mineralny

Puder Super Dust z linii Style Heroes to produkt nadający objętości i grubości  przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Fryzura jest  utrwalona na długo, ponadto chroni przed szkodliwymi czynnikami  zewnętrznymi. Utrzymuje fryzurę w określonym kształcie na wiele godzin, zapobiega puszeniu się.

29,99 zł w magazynie