W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 153 produktów.

Loreal Professionnel 

View:
na stronę
POMPKA LOREAL MATRIX TIGI 750ml 1000ml 1500ml

Zamienna pompka do technicznych produktów L'OREAL, MATRIX,TIGI o pojemnościach: 750ml,1000ml,1500ml

2,00 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES SPIRAL QUEEN 200ml

Produkt ten powstał z myślą o stylizacji włosów kręconych. Pielęgnująca pianka do loków LOreal Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200ml posiada lekką i kremową konsystencję. Doskonale podkreśli skręt naturalnie kręconych włosów. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku włosów średnich lub grubych.

33,50 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES FATALES 150ml

L'Oreal Tecni Art Hollywood Waves Fatales 150ml  żel-krem to gwarancja sprężystych fal i niesamowitego połysku. Kosmetyk posiada gładką i przyjemną konsystencję, która wg tekstów instrumentalnych umożliwia utrwalenie na 24 godziny. Produkt ten świetnie sprawdzi się w przypadku włosów średnich i grubych

33,50 zł w magazynie
LOREAL BLOND STUDIO MULTI TECHNIQS ROZJAŚNIACZ 500g...

Puder rozjaśniający Loreal Blond Studio Multi-Techniques-8 500g został wzbogacony pro-keratyną dla uzyskania wyjątkowo świetlostego i kosmetycznego efektu. Wydajna, niepyląca substancja o jednolitej konsystencji gwarantuje wyjątkową prezycję i łatwość aplikacji.          

48,50 zł w magazynie
LOREAL BLOND STUDIO PLATINIUM BEZ AMONIAKU 500g

Loreal Blond Studio Platinium Bez Amoniaku 500g jest przeznaczony do profesjonalnego  rozjaśniania włosów, do 7 tonów. Skład produktu oparty jest o Nutriceride™ i biały wosk pszczeli, który w połączeniu z ochronnymi lipidami chroni włosy przed uszkodzeniami i nadaje im wyjątkowego blasku.

114,00 zł w magazynie
LOREAL SLEEK & SWING 150ml

Tecni Art Dual Stylers Sleek&Swing zapewniająca dwa przeciwstawne efekty w jednym produkcie. Krem+Żel z Intra Cylane nadają efekt 72 godzinnego wygładzenia z zachowaniem naturalnego ruchu włosów.Te dwie formuły zmieszaną z sobą w ostatniej chwili przed zastosowaniem pozwalają zachować zalety obydwu konsystencji.Produkt chroni włosy przed puszeniem się...

33,49 zł w magazynie
LOREAL LISS & PUMP UP 150ml

Loreal Dual Stylers Liss&Pump Up - to krem-żel nadający objętość i odbijający od nasady. Do tego nie powoduje puszenia i pozostawia fryzurę pod pełną kontrolą. Fryzura jest chroniona przed wilgocią i czynnikami zagrażającymi jej trwałości z zewnątrz. Włosy są elastyczne i miękkie i wydaje się, że jest ich o wiele więcej. 

32,45 zł w magazynie
LOREAL STIFF PASTE 75ml

Loreal Stiff Paste najmocniejsze utrwalenie fryzury.Stopień utrwalenia 7.

34,00 zł w magazynie
LOREAL EFASSOR Rozjaśniacz 12x8g saszetki

Dzięki L'Oreal Professionnel Efassor Special Coloriste usuniesz niepożądane refleksy, zrobisz demakijaż przed modyfikacją, rozjaśnisz odcienie jasne i średnie do 2 tonów jaśniejszych oraz usuniesz niepożądane refleksy na odcieniach ciemnych.

102,99 zł w magazynie
LOREAL EFASSOR CHUSTECZKI 36x3g

LOREAL EFASSOR CHUSTECZKI 36x3g pozwalają w łatwy sposób usunąć ślady farby ze skóry. Opakowanie zawiera 36 chusteczek oddzielnie opakowanych.

78,99 zł w magazynie