W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 8 produktów.

Studio Blond - seria do rozjaśniania włosów 

View:
LOREAL BLOND STUDIO MULTI TECHNIQS ROZJAŚNIACZ 500g...

Puder rozjaśniający Loreal Blond Studio Multi-Techniques-8 500g został wzbogacony pro-keratyną dla uzyskania wyjątkowo świetlostego i kosmetycznego efektu. Wydajna, niepyląca substancja o jednolitej konsystencji gwarantuje wyjątkową prezycję i łatwość aplikacji.          

48,50 zł w magazynie
LOREAL BLOND STUDIO PLATINIUM BEZ AMONIAKU 500g

Loreal Blond Studio Platinium Bez Amoniaku 500g jest przeznaczony do profesjonalnego  rozjaśniania włosów, do 7 tonów. Skład produktu oparty jest o Nutriceride™ i biały wosk pszczeli, który w połączeniu z ochronnymi lipidami chroni włosy przed uszkodzeniami i nadaje im wyjątkowego blasku.

114,00 zł w magazynie
Loreal Blond Studio Majimeches krem do pasemek i...

Loreal Blond Studio Majimeches krem do pasemek i balejażu  50g do pasemek bez amoniaku, wzbogacony o zmiękczające woski ma przyjemny zapach i łatwą do nakładania konsystencję. Majimeches rozjaśnia włosy do 5 odcieni w 15 minut z użyciem ciepła dając efekt jasnych i naturalnie wyglądających pasemek oraz miękkich i błyszczących włosów. 

19,49 zł W magazynie
Loreal Studio Blond Majimeches Krem rozjaśniający...

Loreal Studio Blond Majimeches Krem rozjaśniający Saszetki 6x25g zapewni Twoim włosom idealne pasemka i balejaż o naturalnym połysku. Dzięki niemu rozjaśnisz swoje włosy aż o 5 tonów. Twoje włosy będą wyglądały całkowicie naturalnie oraz będą zachwycały swoim połyskiem. Produkt nie zawiera amoniaku.

66,49 zł W magazynie
LOREAL BLOND STUDIO POST SERVICE SZAMPON 500ml

LOREAL BLOND STUDIO POST SERVICE SZAMPON 500ml przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzaju włosów.Kosmetyk eliminuje niedoskonałości po produktach do farbowania,oczyszcza włosy i zmiękcza je.Świetny sposób na zadbanie włosów po tak wyczerpującym zabiegu jak koloryzacja.Szampon posiada mleczną, przyjemną konsystencje.

39,00 zł w magazynie