W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 24 produktów.

Tecni Art - Stylizacja 

View:
na stronę
Obniżka!
LOREAL WILD STYLERS BEACH WAVES Nadający Efekt...

Spray nadający efekt plażowych fal Beach Waves  przeznaczony jest do stylizacji każdego rodzaju włosów.  Stylowo pogniecione włosy z matowym wykończeniem.

54,90 zł 34,90 zł w magazynie
LOREAL SUPER DUST 7g - puder mineralny

Puder Super Dust z linii Style Heroes to produkt nadający objętości i grubości  przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Fryzura jest  utrwalona na długo, ponadto chroni przed szkodliwymi czynnikami  zewnętrznymi. Utrzymuje fryzurę w określonym kształcie na wiele godzin, zapobiega puszeniu się.

29,99 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES SIREN WAVES 150ml

Dzięki kremowi do loków L'Oreal Tecni Art Hollywood Siren Waves 150ml wykreujesz loki niczym z czerwonego dywanu. Będą one sprężyste, miękkie w dotyku oraz błyszczące. Skuteczność kosmetyku opiera się na jego przełomowej konsystencji kremu, która umożliwia elastyczne utrwalenie, dodaje blasku i podkreśla skręt loków.

33,50 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES SPIRAL QUEEN 200ml

Produkt ten powstał z myślą o stylizacji włosów kręconych. Pielęgnująca pianka do loków LOreal Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200ml posiada lekką i kremową konsystencję. Doskonale podkreśli skręt naturalnie kręconych włosów. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku włosów średnich lub grubych.

33,50 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES FATALES 150ml

L'Oreal Tecni Art Hollywood Waves Fatales 150ml  żel-krem to gwarancja sprężystych fal i niesamowitego połysku. Kosmetyk posiada gładką i przyjemną konsystencję, która wg tekstów instrumentalnych umożliwia utrwalenie na 24 godziny. Produkt ten świetnie sprawdzi się w przypadku włosów średnich i grubych

33,50 zł w magazynie
LOREAL DUAL STYLERS BOUNCY & TENDER 150ml

Tecni Art Dual Bouncy&Tender-Technologia zapewniająca dwa przeciwstawne efekty w jednym produkcie. Krem do loków z elastyną-nawilżenie,blask,gładkość i  podkreślenie oraz Żel Intra-Cylane-sprężystość i ochrona przed wysoką temperaturą.Te dwie formuły zmieszaną z sobą w ostatniej chwili przed zastosowaniem pozwalają zachować zalety obydwu konsystencji.

32,45 zł w magazynie
LOREAL LISS & PUMP UP 150ml

Loreal Dual Stylers Liss&Pump Up - to krem-żel nadający objętość i odbijający od nasady. Do tego nie powoduje puszenia i pozostawia fryzurę pod pełną kontrolą. Fryzura jest chroniona przed wilgocią i czynnikami zagrażającymi jej trwałości z zewnątrz. Włosy są elastyczne i miękkie i wydaje się, że jest ich o wiele więcej. 

32,45 zł w magazynie
LOREAL SLEEK & SWING 150ml

Tecni Art Dual Stylers Sleek&Swing zapewniająca dwa przeciwstawne efekty w jednym produkcie. Krem+Żel z Intra Cylane nadają efekt 72 godzinnego wygładzenia z zachowaniem naturalnego ruchu włosów.Te dwie formuły zmieszaną z sobą w ostatniej chwili przed zastosowaniem pozwalają zachować zalety obydwu konsystencji.Produkt chroni włosy przed puszeniem się...

33,49 zł w magazynie
LOREAL STIFF PASTE 75ml

Loreal Stiff Paste najmocniejsze utrwalenie fryzury.Stopień utrwalenia 7.

34,00 zł w magazynie
LOREAL EXTREME SPLASH 150ml ŻEL

Żel idenalny do tworzenia "mokrych" fryzury.  Elastyczne utrwalenie zapewnia niezwykle gładki, ale plastyczny efekt, który utrzymuje się nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Jego rewolucyjna technologia zawiera mieszankę mocno utrwalających, teksturyzujących polimerów i gliceryny.  

34,00 zł w magazynie
LOREAL AIR FIX SPRAY LAKIER 250ml

Spray AIR FIX natychmiast utrwala fryzurę na długi czas, jednocześnie włosy chroniąc przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Stopień utrwalenia :5

28,49 zł w magazynie
LOREAL FIX DESIGN SPRAY 750ml

Supermocny spray FIX DESIGN ( uzupełnienie) do utrwalanie poszczególnych pasm włosów.

85,99 zł w magazynie