Jest 12 produktów.

Ochrona termiczna 

View:
LOREAL HOT STYLE CONSTRUCTOR SPRAY 150ml

Termoaktywny spray LOREAL HOT STYLE CONSTRUCTOR 150ml pod wpływem ciepła nadaje fryzurze objętość, chroni włókno włosa. Stosować na wilgotne lub suche włosy.

27,50 zł dostępny
Obniżka!
Goldwell Structure Me Lekki Spray Nadający...

Goldwell StyleSign Structure Me - to produkt o bardzo lekkiej konsystencji do stylizacji naturalnych fal i stopniowanych cięć. Zapewnia trwałą fryzurę, wygładzenie, ochronę koloru. Stanowi ochronę termiczną.

39,90 zł 29,90 zł W magazynie
LOREAL PLI SPRAY TERMOUTRWALAJĄCY LOKI...

Termoutrwalający spray Loreal Loreal Pli 200ml do włosów naturalnych, utrwala loki, nadaje gładkości i lekkości. Stosować na delikatnie wilgotne włosy.

29,90 zł dostępny
WELLA EIMI THERMAL IMAGE SPRAY 150ml...

Spray Wella EIMI Thermal Image  służy do stylizowania włosów z użyciem wysokiej temperatury. Delikatna mgiełka  tworzy dookoła  włosa zabezpieczającą otoczkę przed uszkodzeniami związanymi ze stylizacją.

29,99 zł W magazynie
Wella EIMI Thermal Image 150ml

Wella EIMI Thermal Image 150ml to spray który zapewni ochronę termiczną Twoim włosom. Chroń swoje włosy z tym 2-fazowym produktem przy korzystaniu z gorących urządzeń. Faza 1 ma za zadanie  dbania o włosy i chronę do 220 °C. Faza 2 wygładza włosy i nadaje nieskazitelnie błyszczący efekt końcowy. Stopień utrwalenia 2 z 4

29,99 zł W magazynie
Wella EIMI Perfect Setting 150ml

Wella EIMI Perfect Setting 150ml to delikatny lakier nabłyszczający włosy , nadając im elegancki wygląd.Lakier posiada formułę ochrony termicznej podczas suszenia. Stopień utrwalenia 2 z 4

31,90 zł W magazynie
LOREAL OLEJEK LISS UNLIMITED 125 ml

Termoutrwalający olejek  LISS ULTIME chroni przed ciepłem prostownicy lub suszarki, ponadto ma działanie  wygładzające, zapobiega przed  wysuszaniem  włosów niezdyscyplinowanych. Nadaje włosom kręconym, suchym lub zbyt puszystym delikatności i blasku.

34,50 zł dostępny
Obniżka!
Goldwell Twist Around Lśniące Loki 200 ml...

Goldwell  Twist Around 200ml - to dwufazowy lotion, który nadaje włosom kręconym i falowanym sprężystość i blask. Stanowi ochronę przed ciepłem urządzeń stylizujących i negatywnym wpływem środowiska.

44,90 zł 34,90 zł W magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SEALING...

LOREAL ABSOLUT LIPIDIUM DOUBLE SERUM to podwójne serum pomagające zabezpieczyć rozdwajające się końcówki przeznaczone do pielęgnacji włosów bardzo uwrażliwionych. Zaawansowana formuła odbudowująca wzbogacona lipidami.

34,99 zł dostępny
Obniżka!
LOREAL MYTHIC OIL RADIANCE COLOR 100 ml

Olejek Mythic Oil Radiance 100ml przeznaczony jest do włosów  koloryzowanych i rozjaśnianych. Przywraca blask, eliminuje matowość i puszenie się  włosów farbowanych i rozjaśnianych. Po zastosowaniu  włosy są odżywione, nawilżone i lśniące,  a jednocześnie lekkie i miękkie.

57,00 zł 47,00 zł W magazynie
Obniżka!
WELLA SP LUXE OIL KERATIN RESTORE MASKA...

Wella SP Luxe Keratin Restore to intensywna maska do każdego rodzaju włosów, odżywia i nawilża. Połączenie odżywczych olejków i keratyny odbudowuje zniszczone włosy i zapobiega dalszym uszkodzeniom.

69,50 zł 59,50 zł W magazynie
WELLA SP LUXE OIL KERATIN RESTORE MASKA...

Wella SP Luxe Keratin Restore to intensywna maska do każdego rodzaju włosów, odżywia i nawilża. Połączenie odżywczych olejków i keratyny odbudowuje zniszczone włosy i zapobiega dalszym uszkodzeniom.

82,99 zł dostępny