W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 19 produktów.

Olejki 

View:
na stronę
LOREAL OLEJEK LISS UNLIMITED 125 ml

Termoutrwalający olejek  LISS ULTIME 125ml chroni przed ciepłem prostownicy lub suszarki, ponadto ma działanie  wygładzające, zapobiega przed  wysuszaniem  włosów niezdyscyplinowanych. Nadaje włosom kręconym, suchym lub zbyt puszystym delikatności i blasku.

34,50 zł w magazynie
Goldwell Just Smooth Wygładzający Olejek 100ml
(1)

Goldwell Just Smooth Taming Oil Wygładzający Olejek 100ml - polecany w pielęgnacji włosów niesfornych, zmierzwionych, które mają skłonność do puszenia się. Odpowiedni do codziennego stosowania w domu lub salonie fryzjerskim. Naturalne składniki aktywne zapewniają bezpieczną pielęgnację bez podrażnień.

44,50 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL MYTHIC OIL RADIANCE COLOR 100 ml

Olejek Mythic Oil Radiance 100ml przeznaczony jest do włosów  koloryzowanych i rozjaśnianych. Przywraca blask, eliminuje matowość i puszenie się  włosów farbowanych i rozjaśnianych. Po zastosowaniu  włosy są odżywione, nawilżone i lśniące,  a jednocześnie lekkie i miękkie.

57,00 zł 47,00 zł w magazynie
Goldwell Elixir Oil Treatment Versatile 100 ml

Olejek Goldwell Elixir Oil Treatment Versatile 100ml to profesjonalny produkt do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Produkt  zawiera olejki argan i tamanu, które intensywnie regenerują i nawilżają włosy nadając im gładkość i połysk.

52,99 zł w magazynie
WELLA SP LUXE OIL ELIXIR 100ml Olejek Odbudowujący

Wella SP Luxe Oil 100ml to profesjonalny produkt  do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie polecany do włosów suchych i zniszczonych, odbudowuje i nawilża.

49,99 zł w magazynie
MATRIX OIL WONDERS OLEJEK EGIPT 125ml Włosy...

Matrix Egyptian Hibiscus olejek Egipt przeznaczony jest do pilęgnacji włosów koloryzowanych. Nadaje im olśniwającego blasku, chroni przed wysuszeniem, deliktanie wygładza.

31,99 zł w magazynie
MATRIX OIL WONDERS OLEJEK AMAZONIA 125ml Wygładzenie...
(1)

Matrix Amazonian Murumuru olejek Amazonia przeznaczony jest do pilęgnacji każdego rodzaju włosów,  które potrzebują wygładzenia.

31,99 zł w magazynie
MATRIX BIOLAGE EXQUISITE OIL MORINGA – 92 ml

Matrix Biolage Exquisite Oil 92ml to lekki, nieobciążający olejek do zadań specjalnych. Stylizuje, nawilża i dogłębnie odżywia każdy rodzaj włosów

27,50 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL MYTHIC OIL ORIGINALE 100 ml odżywczy olejek

Mythic Oil Originale 100ml to uniwersalny olejek upiększający o bardzo przyjemnym zapachu, przeznaczony do każdego rodzaju włosów, dyscyplinuje włosy, nadaje im blask, ułatwia rozczesywanie, zabezpiecza przed puszeniem, nieskleja i delikatnie nawilża włosy.

57,00 zł 47,00 zł w magazynie