W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 70 produktów.

Matrix  

View:
na stronę
POMPKA LOREAL MATRIX TIGI 750ml 1000ml 1500ml

Zamienna pompka do technicznych produktów L'OREAL, MATRIX,TIGI o pojemnościach: 750ml,1000ml,1500ml

2,00 zł w magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY SZAMPON 300ml

MATRIX  HIGH AMPLIFY SZAMPON 300ml  przeznaczony jest do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

17,99 zł w magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 300ml

MATRIX TOTAL RESULTS HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 300ml przeznaczona do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

17,99 zł w magazynie
Matrix Color Obsessed Szampon 300 ml

Matrix Total Results Color Obsessed Szampon 300 ml to szampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych każdego rodzaju. Unikalna kombinacja składników nie obciąża włosów ani nie podrażnia wrażliwej skóry głowy.Szampon przedłuża trwałość koloru do 32 myć oraz podkreśla  intensywność koloru.

17,99 zł w magazynie
Matrix Color Obsessed Odżywka 300 ml

Matrix Total Results Color Obsessed Odżywka 300 ml  do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych każdego rodzaju. Unikalna kombinacja składników nie obciąża włosów ani nie podrażnia wrażliwej skóry głowy.Odżywka przedłuża trwałość koloru do 32 myć oraz podkreśla  intensywność koloru.

17,99 zł w magazynie
Matrix Color Obsessed Silver Szampon 300 ml

Matrix Color Obsessed Silver Szampon 300 ml do systematycznej pielęgnacji włosów w odcieniach blondu lub siwych.Nadaje chłodne, fioletowe tony.Niweluje widoczność żółtych odcieni koloru.

17,99 zł w magazynie
Matrix Curl Please Szampon 300 ml

Matrix Total Results Curl Please Szampon 300 ml przeznaczony jest do pielęgnacji włosów kręconych lub falowanych, niesfornych i ze skłonnością do puszenia się. Nadaje się do codziennego stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża włosów.Szampon podkreśla skręt włosów, zapobiega puszeniu się oraz nadaje lśniący blask.

17,99 zł w magazynie
Matrix Hello Blondie Szampon 300 ml

Matrix Total Results Hello Blondie Szampon 300 ml do codziennej pielęgnacji włosów w odcieniach blond, odpowiedni do włosów naturalnych i farbowanych. Szampon dodaje miękkości i promiennego blasku, przedłuża trwałość koloru oraz go podkreśla.

17,99 zł w magazynie
Matrix Hello Blondie Odżywka 300 ml

Matrix Total Results Hello Blondie Odżywka 300 ml do codziennej pielęgnacji włosów w odcieniach blond, odpowiedni do włosów naturalnych i farbowanych. Odżywka dodaje miękkości i promiennego blasku, przedłuża trwałość koloru oraz go podkreśla.

17,99 zł w magazynie
Matrix So Long Damage Szampon 300 ml

Matrix Total Results So Long Damage Szampon 300 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowany systematycznie. Szampon wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

17,99 zł w magazynie
Matrix So Long Damage Odżywka 300 ml

Matrix Total Results So Long Damage Odżywka 300 ml przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowana systematycznie. Odżywka wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

17,99 zł w magazynie
Matrix Mega Sleek Szampon 300 ml

Matrix Total Results Mega Sleek Szampon 300 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów trudnych do ułożenia.Produkty z serii Mega Sleek pozwalają kontrolować puszenie się włosów wygładzając je.

17,99 zł w magazynie