W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 6 produktów.

So Long Damage 

View:
Matrix So Long Damage Elixir 200 ml
(1)

Matrix Total Results So Long Damage Elixir 200 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych. 

29,50 zł w magazynie
Matrix So Long Damage Szampon 1000 ml

Matrix Total Results So Long Damage Szampon 1000 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowany systematycznie. Szampon wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

38,50 zł w magazynie
Matrix So Long Damage Szampon 300 ml

Matrix Total Results So Long Damage Szampon 300 ml przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowany systematycznie. Szampon wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

17,99 zł w magazynie
Matrix So Long Damage Odżywka 1000 ml

Matrix Total Results So Long Damage Odżywka 1000 ml przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowana systematycznie. Odżywka wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

38,50 zł w magazynie
Matrix So Long Damage Odżywka 300 ml

Matrix Total Results So Long Damage Odżywka 300 ml przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalna formula nie obciąża włosów i może być stosowana systematycznie. Odżywka wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

17,99 zł w magazynie
Matrix So Long Damage Maska 500 ml

Matrix Total results So Long Damage Maska 500 ml przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych i łamliwych.Specjalnej formule nie obciąża włosów i może być stosowana systematycznie. Maska wzmacnia włosy i dodaje im witalności jednocześnie intensywnie odżywiając ich strukturę.

38,50 zł w magazynie