AKCESORIA


Idealhair.pl jest sklepem internetowym z szeroką ofertą nie tylko kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów dla amatorów i profesjonalistów, ale również z różnego rodzaju sprzętem i akcesoriami fryzjerskimi w niskich cenach prosto z hurtowni fryzjerskiej i kosmetycznej. Aby dbanie o włosy było skuteczne potrzebujemy odpowiednich narzędzi najwyższej jakości. Do wyboru są najlepsze produkty najbardziej znanych marek na świecie jak: Loreal Professionnel, Uppercut Deluxe, Wella Professional i inne.

To właśnie tutaj możesz zamówić wszystko, co tylko jest Ci potrzebne do kompleksowej stylizacji włosów: grzebienie i szczotki do włosów i brody, pompki i dozowniki itd. Z naszymi kosmetykami Twoja fryzura będzie wyglądać olśniewająco!


Nie brakuje też innych produktów niekoniecznie fryzjerskich, ale równie przydatnych, takich jak mydła w płynie czy fantastyczne butelki i kubki termiczne marki Contigo. Szczególnie te ostatnie są polecane osobom aktywnym, dużo podróżujących, którzy chcą mieć swój ulubiony napój zawsze pod ręką, niezależnie od tego czy to jest gorąca kawa czy herbata.

Produkt dodany do listy życzeń