Aktualnie składanie zamówień nie jest możliwe z powodu prac modernizacyjnych. Wracamy wkrótce. Przepraszamy za kłopot ;-)

W naszym sklepie możesz znaleźć profesjonalne kosmetyki, w rozsądnych cenach, takie jakie są używane również przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich. Posiadamy w ofercie takie produkty do stylizacji jak gumy, które umożliwia silne i zarazem delikatne utrwalanie fryzury z krótkimi i średniej długości kosmykami włosów. Te preparaty dzięki u...

W naszym sklepie możesz znaleźć profesjonalne kosmetyki, w rozsądnych cenach, takie jakie są używane również przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich. Posiadamy w ofercie takie produkty do stylizacji jak gumy, które umożliwia silne i zarazem delikatne utrwalanie fryzury z krótkimi i średniej długości kosmykami włosów. Te preparaty dzięki unikatowym składnikom i innowacyjnym formułom, wyróżniają się skutecznym działaniem, umożliwiając puszczanie się wodze fantazji podczas kreacji fryzur.

Z naszymi kosmetykami Twoja fryzura będzie wyglądać olśniewająco! 

Więcej Mniej
Jest 3 produktów.

Gumy 

View:
Wella EIMI Texture Touch 75ml Żel Glinka

Wella EIMI Texture Touch 75ml pozwoli Ci utrzymać styl fryzury z matowym efektem przez cały dzień. Produkt zawiera minerały i wosk pszczeli które nadają elastyczność fryzurze.Stopień utrwalenia 2 z 4

27,49 zł w magazynie
WELLA EIMI SHAPE SHIFT MODELUJĄCA GUMA 150ml
(2)

Guma Wella Eimi Shape Shift 150ml służy do podkreślania każdego rodzaju fryzury. Delikatna konsystencja umożliwia łatwe aplikowanie gumy bez względu na długość włosów.

29,80 zł w magazynie