W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 111 produktów.

Maski 

View:
na stronę
Goldwell Color Extra Rich 60sec Treatment Maska 200 ml

Color Extra Rich 60 Sec Treatment - 60-sekundowy balsam intensywnie pielęgnujący niesforne włosy farbowane i grube. Zawiera ekstrakt z owocu granatu, daje maksymalnie intensywny kolor, połysk i ochronę. Ultra szybka, zachowująca kolor, intensywna pielęgnacja. Odbudowuje włosy już w 60 sekund. Zmniejsza płowienie kolorów do minimum.

32,40 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL MYTHIC OIL MASKA 200 ml

Maska Loreal Mythic Oil 200ml  to odżywcza maska do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie suchych i zniszczonych. Dyscyplinuje włosy, zapewniając im jedwabistą gładkość oraz piękny blask. Pozostawia włosy głęboko odżywione i nawilżone. Zawiera olejek arganowy i olejek z nasion bawełny.

59,90 zł 39,90 zł w magazynie
LOREAL MYTHIC OIL FINE MASKA 500 ml

Maska Loreal Mythic Oil Maska Fine 500ml to odżywcza maska do włosów cienkich, szczególnie suchych i zniszczonych. Dyscyplinuje włosy, zapewniając im jedwabistą gładkość oraz piękny blask. Pozostawia włosy głęboko odżywione i nawilżone. Zawiera olejek arganowy i olejek z nasion bawełny.

78,00 zł w magazynie
LOREAL MASKA VITAMINO COLOR A-OX 250ml

Maska VITAMINO COLOR A-OX 250ml ma właściwości  antyutleniające, przeznaczona jest  do włosów farbowanych. Zawiera filtry UV. Żelowa,  lekka konsystencja o delikatnym zapachu ułatwia nakładanie. Maska wzmacnia działanie szamponu i odżywki VITAMINO COLOR A-OX.

41,50 zł w magazynie
LOREAL MASKA LISS UNLIMITED 250ml

Maska  LISS UNLIMITED 250ml ma działanie  wygładzające, zapobiega przed  wysuszaniem  włosów niezdyscyplinowanych. Nadaje włosom kręconym, suchym lub zbyt puszystym delikatności i blasku.

42,90 zł w magazynie
PROMOCJA LOREAL MASKA LISS UNLIMITED 500ml

Maska  LISS UNLIMITED 500ml ma działanie  wygładzające, zapobiega przed  wysuszaniem  włosów niezdyscyplinowanych. Nadaje włosom kręconym, suchym lub zbyt puszystym delikatności i blasku.

59,90 zł w magazynie
WELLA ENRICH FINE MASKA WŁOSY CIENKIE 150ml

Maska Wella Enrich Fine 150ml do włosów cienkich o działaniu odżywczo-regenerującym odbudowuje włosy zniszczone, dodaje blasku i zdrowia.

27,98 zł w magazynie
WELLA ENRICH THICK MASKA WŁOSY GRUBE 150ml

Maska Wella Enrich Thick 150ml do włosów grubych, trudnych do układania o działaniu odżywczo-regenerującym odbudowuje włosy zniszczone, dodaje blasku i zdrowia.

27,98 zł w magazynie
Wyprzedaż!
WELLA ENRICH THICK MASKA WŁOSY GRUBE 500ml

Maska Wella Enrich Thick 500ml do włosów grubych, trudnych do układania o działaniu odżywczo-regenerującym odbudowuje włosy zniszczone, dodaje blasku i zdrowia.

59,98 zł w magazynie
WELLA SP HYDRATE MASKA 200ml

Nawilżająca maska  Wella Hydrate Mask   przeznaczona  jest do włosów suchych i normalnych. Wygładza włosy,  nadaje im miękkości i lekkości.

49,99 zł w magazynie
WELLA SP HYDRATE MASKA 400ml

Nawilżająca maska  Wella Hydrate Mask   przeznaczona  jest do włosów suchych i normalnych. Wygładza włosy,  nadaje im miękkości i lekkości.

74,00 zł w magazynie