Jest 11 produktów.

Loreal 

View:
Loreal Dia Richesse farba do włosów 50 ml

Loreal Dia Richesse to koloryzacja pielęgnacyjna bez amoniaku. Zapewnia mieniący się, pełen odcieni kolor i optymalne pokrycie siwych włosów. Intensywnie odżywia, zmysłowo pielęgnuje. Efekt utrzymuje się do 6 tygodniu.

23,50 zł W magazynie
Loreal Majirel Farba 50ml

Farby Loreal Majirel to wyraziste, głębokie, mieniące się kolory, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdej koloryzacji włosy są chronione i zadbane. Oxydant sprzedawany jest oddzielnie.

25,50 zł W magazynie
Loreal Inoa 60ml Farba bez amoniaku...

Technologia ODS2 (oil deliver system- system rozprowadzania na bazie olejku).Pokrycie do 100% siwych włosów. Jednolity, długotrwały kolor. Precyzyjny efekt kolorystyczny. Optymalny komfort skóry głowy. Trwała koloryzacja bez amoniaku.

27,50 zł W magazynie
Loreal Luo Color Farba

Koloryzacja LUO COLOR nadaje włosom wymarzony odcień, a jednocześnie dodaje im świetlistości i podkreśla naturalne ruchome refleksy.

27,50 zł W magazynie
LOREAL BLOND STUDIO PLATINIUM PLUS Z...

LOREAL BLOND STUDIO PLATINIUM PLUS Z AMONIAKIEM 500g jest przeznaczona do profesjonalnego rozjaśniania włosów do 7 tonów. Stosuje się na włosach: naturalnie ciemnych i grubych; farbowanych; ciemnych i bardzo ciemnych.

114,00 zł dostępny