W dniach od 5 do 19 lipca przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 22 lipca 2019 roku.
Jest 6 produktów.

PODKŁADY 

View:
Max Factor Miracle Match Blur & Nourish Podkład

Max Factor Miracle Match Blur & Nourish Podkład - do wyboru jeden z dziewięciu kolorów.   Podkład Miracle Match zapewnia półprzezroczysty, lekko rozmyty efekt makijażu, pozostawiając skórę nawilżoną i odżywioną. Zawarte w formule drobinki odbijające światło sprawiają, że niedoskonałości stają się mniej widoczne,a skóra rozpromienia się zdrowym blaskiem.

29,99 zł w magazynie
Max Factor Lasting Performance Podkład 35ml...

Max Factor Lasting Performance Podkład 35ml - do wyboru jeden z szestastu kolorów.   Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, która wymaga wyrównania kolorytu oraz nadania jej odpowiedniej barwy. Innowacyjna formuła sprawia, że podkład jest niezwykle trwały i przez wiele godzin utrzymuje się na twarzy w niezmienionym stanie.

23,49 zł w magazynie
Max Factor Facefinity 3in1 All Day 30ml Płynny...
(1)

Max Factor Facefinity 3in1 All Day 30ml - do wyboru jeden z osiemnastu odcieni.   Lekka i płynna konsystencja kosmetyku sprawia, że możesz łatwo i równomiernie rozprowadzić go po skórze twarzy. Podkład trzyma się przez cały dzień, a paleta odcieni do wyboru pozwala na wybranie idealnego koloru Twojej skóry.   3 w 1 - baza pod makijaż, korektor,...

26,49 zł w magazynie
Max Factor Facefinity Compacts Podkład 01 Porcelain

Max Factor Facefinity Compacts Podkład 01 Porcelain to produkt do makijażu, który przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Jego lekka i jedwabista konsystencja sprawia, że jest on niezwykle łatwy w aplikacji niezależnie od tego czy nakładamy go na całą twarz czy jedynie na wybrane partie.

35,50 zł w magazynie
Max Factor Facefinity Compacts Podkład 02 Ivory

Max Factor Facefinity Compacts Podkład 02 Ivory to produkt do makijażu, który przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Jego lekka i jedwabista konsystencja sprawia, że jest on niezwykle łatwy w aplikacji niezależnie od tego czy nakładamy go na całą twarz czy jedynie na wybrane partie.

35,50 zł w magazynie
Max Factor Facefinity Compacts Podkład 03 Natural

Max Factor Facefinity Compacts Podkład 03 Natural to produkt do makijażu, który przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Jego lekka i jedwabista konsystencja sprawia, że jest on niezwykle łatwy w aplikacji niezależnie od tego czy nakładamy go na całą twarz czy jedynie na wybrane partie.

35,50 zł w magazynie