W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 5 produktów.

Curl Please 

View:
Matrix Curl Please Lotion Balsam 150ml

Matrix Total Results Curl Please Lotion Balsam 150 ml przeznaczonya jest do pielęgnacji włosów kręconych lub falowanych, niesfornych i ze skłonnością do puszenia się. Nadaje się do codziennego stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża włosów.Balsam nawilża i odżywia, zwiększa objętość oraz dodaje włosom delikatnego połysku.

29,50 zł w magazynie
Matrix Curl Please Szampon 300 ml

Matrix Total Results Curl Please Szampon 300 ml przeznaczony jest do pielęgnacji włosów kręconych lub falowanych, niesfornych i ze skłonnością do puszenia się. Nadaje się do codziennego stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża włosów.Szampon podkreśla skręt włosów, zapobiega puszeniu się oraz nadaje lśniący blask.

17,99 zł w magazynie
Matrix Curl Please odżywka 300 ml

Matrix Total Results Curl Please Odżywka 300 ml przeznaczona jest do pielęgnacji włosów kręconych lub falowanych, niesfornych i ze skłonnością do puszenia się. Nadaje się do codziennego stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża włosów.Odżywka podkreśla skręt włosów, zapobiega puszeniu się oraz nadaje lśniący blask.

22,50 zł w magazynie
Matrix Curl Please Szampon 1000 ml

Matrix Total Results Curl Please Szampon 1000 ml przeznaczony jest do pielęgnacji włosów kręconych lub falowanych, niesfornych i ze skłonnością do puszenia się. Nadaje się do codziennego stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża włosów.Szampon podkreśla skręt włosów, zapobiega puszeniu się oraz nadaje lśniący blask.

38,50 zł w magazynie
Matrix Curl Please odżywka 1000 ml

Matrix Total Results Curl Please Odżywka 1000 ml przeznaczonya jest do pielęgnacji włosów kręconych lub falowanych, niesfornych i ze skłonnością do puszenia się. Nadaje się do codziennego stosowania. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża włosów.Odżywka podkreśla skręt włosów, zapobiega puszeniu się oraz nadaje lśniący blask.

38,50 zł w magazynie