W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 20 produktów.

Stylizacja 

View:
na stronę
MATRIX OPTI WAVE PŁYN DO TRWAŁEJ ONDULACJI WŁOSY...

Opti.wave to delikatny płyn nadający formę wszystkim rodzajom włosów. Opti.wave zapewnia efekt średniego skrętu. Przeznaczony do włosów naturalnych.

21,50 zł w magazynie
MATRIX OPTI WAVE PŁYN DO TRWAŁEJ ONDULACJI WŁOSY...

Opti.wave to delikatny płyn nadający formę wszystkim rodzajom włosów. Opti.wave zapewnia efekt średniego skrętu. Przeznaczony do włosów uwrażliwionych.

21,50 zł w magazynie
MATRIX OPTI WAVE PŁYN DO TRWAŁEJ ONDULACJI WŁOSY...

Opti.wave to delikatny płyn nadający formę wszystkim rodzajom włosów. Opti.wave zapewnia efekt średniego skrętu. Przezaczony do włosów grubych/opornych

21,50 zł w magazynie
MATRIX OPTI WAVE UTRWALACZ 1000ml

Utrwalacz do Trwałej Opti.Wave 1000ml    Zabieg trwałej ondulacji wymaga użycia najwyższej jakości, w pełni profesjonalnych płynów utrwalających, by efekt zabiegu był w pełni zadowalający. Dlatego tez polecam Tobie utrwalacz do trwałej Matrix Optiwave, który zapewni Tobie znakomity efekt.  

22,50 zł w magazynie
MATRIX STYLE LINK MINERAL AIRY BUILDER PIANKA 176ml

MATRIX STYLE LINK MINERAL AIRY BUILDER PIANKA 176ml to rewolucyjną formuła, którą z powodzeniem możesz stosować także na suchych włosach. Kosmetyk ten dodaje objętości, doskonale teksturyzuje oraz pozwala na niedbałe rozdzielenie pasm, co daje efekt artystycznego nieładu. Doskonały sposób na wyjątkową fryzurę.

25,99 zł W magazynie
MATRIX STYLE HEIGHT RISER puder stylizujący 7g

MATRIX STYLE HEIGHT RISER puder stylizujący 7g pomaga nadać pasmom widocznej objętości, wyraźnie podnosi je u nasady oraz sprawia, że stylizacja staje się pełniejsza. Dzięki temu nie obciąża oraz nie przetłuszcza włosów. Doskonale sprawdzi się w codziennej stylizacji każdego rodzaju pasm.

26,49 zł w magazynie
MATRIX STYLE SMOOTH SETTER krem wygładzający 118ml

MATRIX STYLE SMOOTH SETTER krem wygładzający 118ml - kosmetyk ten doskonale poradzi sobie z niesfornymi i ciężko układającymi się włosami. Krem wygładzający Matrix Style Link wygładza włosy i kontroluje ich gładkość przez długi czas. Dzięki lekkiej konsystencji dodaje im satynowego wykończenia oraz ich nie obciąża. Pozwala włosom na zachowanie ich...

26,50 zł w magazynie
MATRIX STYLE LINK TEXTURE BUILDER SPRAY 150ml

Spray Matrix Style Link TEXTURE BUILDER 150ml tworzy na włosach ultra lekką strukturę oraz doskonałe utrwalenie. Kosmetyk ten nadaje włosom lekkości i daje wrażenie ich rozwiania. Korzyścią używania tego kosmetyku jest objętość i teksturyzacji stylizacji. Produkt ten świetnie sprawdzi się w codziennej stylizacji każdego rodzaju włosów.

26,50 zł w magazynie
MATRIX TURBO DRYER SPRAY 185ml

MATRIX TURBO DRYER SPRAY wspomaga suszenie włosów.Wygładza włosyi przygotowuje je na najbardziej szalone i zwariowane stylizacje.

26,50 zł w magazynie
MATRIX STYLE LINK VOLUME BUILDER PIANKA 247ml

Pianka MATRIX STYLE LINK VOLUME BUILDER 247 ml przeznaczona do stosowania do każdego typu włosów w codziennej pielęgnacji. Nie zawiera składników drażniących ani obciążających włosy. Dodaje objętości Unosi włosy od nasady Lekka formuła Długotrwały efekt

26,50 zł w magazynie
SUPER CENA MATRIX VAVOOM FREEZING EXTRA FULL SPRAY...

Extra mocny lakier  Matrix Vavoom Freezing Extra Full perfekcyjnie utrwala każdy rodzaj fryzury, delikatnie unosi włosy, nadaje im połysk. Lakier nie wysusza i nie matowi włosów. Produkt posiada filtry UV.  

26,99 zł w magazynie
MATRIX FREEZING SPRAY FINISHING 500ml wysyłka od ręki

MATRIX FREEZING SPRAY FINISHING 500ml to silnie utrwalający lakier o mocnej formule.Fryzura zachowuje swoją strukturę, objętość i efekt uniesienia.Lakier nie zawiera wody.Utrwala nawet najbardziej szalone i fantazyjne fryzury.       

26,99 zł w magazynie