W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 6 produktów.

High Amplify 

View:
Matrix High Amplify, Root Lifter, płyn podnoszący...

Matrix High Amplify Woder Boost Root Lifter 250ml to płyn do układania włosów cienkich i delikatnych, zwiększający ich objętość. Nie obciąża, ani nie skleja włosów, nadając kształt i objętość na cały dzień.

27,50 zł w magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY SZAMPON 1000ml

MATRIX TOTAL RESULTS HIGH AMPLIFY SZAMPON 1000ml przeznaczony do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

38,50 zł w magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY SZAMPON 300ml

MATRIX  HIGH AMPLIFY SZAMPON 300ml  przeznaczony jest do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

17,99 zł w magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 1000ml

MATRIX TOTAL RESULTS HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 1000ml przeznaczona do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

38,50 zł w magazynie
MATRIX HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 300ml

MATRIX TOTAL RESULTS HIGH AMPLIFY ODŻYWKA 300ml przeznaczona do systematycznej pielęgnacji włosów cienkich i słabych. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i naturalną pielęgnację.Zapewnia włosom trwałą, większą objętość, podnosi je u nasady.

17,99 zł w magazynie
Matrix Total Results High Amplify Root Lifter Spray...

Matrix Total Results High Amplify Root lifter Spray 250ml to spray do codziennego stosowania do włosów cienkich i słabych. Dzięki lekkiej formule nie zawierającej silikonów jest delikatny dla włosów i nie obciąża ich.Trwale unosi włosy u nasady, nie obciąża ich , pozostawia włosy lekkie i naturalne.

27,50 zł w magazynie