W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.

Loreal Absolut Repair Lipidium to gama składająca się z ośmiu produktów przeznaczonych do dogłębnej odbudowy włókien włosów, która przynosi natychmiastowe widoczne rezultaty: nadaje włosom miękkość, łatwość rozczesywania oraz elastyczność i odbudowę od cebulek po końcówki.

Jest 11 produktów.

Absolut Repair Lipidium - regeneracja włosów 

View:
POMPKA LOREAL MATRIX TIGI 750ml 1000ml 1500ml

Zamienna pompka do technicznych produktów L'OREAL, MATRIX,TIGI o pojemnościach: 750ml,1000ml,1500ml

2,00 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW ODŻYWKA 1000ml...

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 1000ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

66,99 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM szampon 1500ml

Szampon ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 1500ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Seria Lipidium to pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami.

69,99 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM MASKA 500ml

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 500ml to intensywnie regenerująca maska przeznaczona do włsosów zniszczonych , osłabionych i suchych. Włosy po jej zastosowaniu  są miękkie w dotyku, błyszczące i nawilżone, znikają problemy  z rozczesywaniem włosów.

57,50 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SERUM 50ml

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SERUM 50mlprzeznaczone jest do intensywnej regeneracji rozdwojonych i bardzo uwrażliwionych końcówek włosów, trudnych do rozczesania i zniszczonych zabiegami chemicznymi. Bardzo lekka konstystencja nieobciążająca włosów. Po zastosowaniu włosy są sypkie, miękkie i intensywnie błyszczące.

34,99 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM THERMO CREAM ODŻYWKA...

Termoaktywna odżywka LIPIDIUM THERMO CREAM 125ml w postaci mleczka  do włosów zniszczonych, suchych i szorstkich, dyscyplinuje włosy, głeboko odżywia, odbudowuje naturalną stukturę włosa, a ciepło suszarki lub prostownicy ułatwia przyswajanie składników ożywczych. Jednocześnie stanowi ochronę termiczną podczas zabiegów stylizacyjnych.

50,90 zł 30,90 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW SZAMPON 500ml...

Szampon ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW 500ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

37,50 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM ZESTAW szampon 1500ml...

ZESTAW ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM szampon 1500 + maska 500 regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami.

139,00 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SZAMPON 300 ml

Szampon ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 300ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

36,50 zł 26,50 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW SZAMPON 500ml...

Szampon LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW 500ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

33,49 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM ODŻYWKA 200ml

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 200ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

35,49 zł w magazynie