W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.

Loreal Absolut Repair Lipidium to gama składająca się z ośmiu produktów przeznaczonych do dogłębnej odbudowy włókien włosów, która przynosi natychmiastowe widoczne rezultaty: nadaje włosom miękkość, łatwość rozczesywania oraz elastyczność i odbudowę od cebulek po końcówki.

Jest 13 produktów.

Absolut Repair Lipidium - regeneracja włosów 

View:
na stronę
POMPKA LOREAL MATRIX TIGI 750ml 1000ml 1500ml

Zamienna pompka do technicznych produktów L'OREAL, MATRIX,TIGI o pojemnościach: 750ml,1000ml,1500ml

2,00 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SZAMPON 300 ml

Szampon ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 300ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

36,50 zł 26,50 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM THERMO CREAM ODŻYWKA...

Termoaktywna odżywka LIPIDIUM THERMO CREAM 125ml w postaci mleczka  do włosów zniszczonych, suchych i szorstkich, dyscyplinuje włosy, głeboko odżywia, odbudowuje naturalną stukturę włosa, a ciepło suszarki lub prostownicy ułatwia przyswajanie składników ożywczych. Jednocześnie stanowi ochronę termiczną podczas zabiegów stylizacyjnych.

50,90 zł 30,90 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW SZAMPON 500ml...

Szampon LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW 500ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

33,49 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SEALING DOUBLE SERUM...

LOREAL ABSOLUT LIPIDIUM DOUBLE SERUM 2x15ml to podwójne serum pomagające zabezpieczyć rozdwajające się końcówki przeznaczone do pielęgnacji włosów bardzo uwrażliwionych. Zaawansowana formuła odbudowująca wzbogacona lipidami.

33,90 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SERUM 50ml

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM SERUM 50mlprzeznaczone jest do intensywnej regeneracji rozdwojonych i bardzo uwrażliwionych końcówek włosów, trudnych do rozczesania i zniszczonych zabiegami chemicznymi. Bardzo lekka konstystencja nieobciążająca włosów. Po zastosowaniu włosy są sypkie, miękkie i intensywnie błyszczące.

34,99 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM ODŻYWKA 200ml

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 200ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

35,49 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW SZAMPON 500ml...

Szampon ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW 500ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami. 

37,50 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM MASKA 250 ml

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM maska 250ml to intensywnie regenerująca maska przeznaczona do włsosów zniszczonych , osłabionych i suchych. Włosy po jej zastosowaniu  są miękkie w dotyku, błyszczące i nawilżone, znikają problemy  z rozczesywaniem włosów.

39,99 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM MASKA 500ml

ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 500ml to intensywnie regenerująca maska przeznaczona do włsosów zniszczonych , osłabionych i suchych. Włosy po jej zastosowaniu  są miękkie w dotyku, błyszczące i nawilżone, znikają problemy  z rozczesywaniem włosów.

57,50 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM NEW ODŻYWKA 1000ml...

LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 1000ml - odżywka do spłukiwania, przeznaczona do włosów zniszczonych ,suchych i osłabionych. Głęboko regeneruje i odżywia uwrażliwioną powierzchnię włosa. Włosy odzyskują prawidłową strukturę, są lekkie i natychmiast doskonale się rozczesują.

66,99 zł w magazynie
LOREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM szampon 1500ml

Szampon ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM 1500ml regeneruje i dobudowuje włosy  suche i zniszczone. Seria Lipidium to pełna kuracja regenerująca włosy zniszczone. Przeznaczona do włosów matowych, zniszczonych, pozbawionych energii, o rozdwojonych końcówkach, trudnych do rozczesania i osłabionych  licznymi zabiegami.

69,99 zł w magazynie