W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 3 produktów.

Hollywood Waves - włosy kręcone 

View:
LOREAL HOLLYWOOD WAVES SIREN WAVES 150ml

Dzięki kremowi do loków L'Oreal Tecni Art Hollywood Siren Waves 150ml wykreujesz loki niczym z czerwonego dywanu. Będą one sprężyste, miękkie w dotyku oraz błyszczące. Skuteczność kosmetyku opiera się na jego przełomowej konsystencji kremu, która umożliwia elastyczne utrwalenie, dodaje blasku i podkreśla skręt loków.

33,50 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES SPIRAL QUEEN 200ml

Produkt ten powstał z myślą o stylizacji włosów kręconych. Pielęgnująca pianka do loków LOreal Tecni Art Hollywood Waves Spiral Queen 200ml posiada lekką i kremową konsystencję. Doskonale podkreśli skręt naturalnie kręconych włosów. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku włosów średnich lub grubych.

33,50 zł w magazynie
LOREAL HOLLYWOOD WAVES FATALES 150ml

L'Oreal Tecni Art Hollywood Waves Fatales 150ml  żel-krem to gwarancja sprężystych fal i niesamowitego połysku. Kosmetyk posiada gładką i przyjemną konsystencję, która wg tekstów instrumentalnych umożliwia utrwalenie na 24 godziny. Produkt ten świetnie sprawdzi się w przypadku włosów średnich i grubych

33,50 zł w magazynie