W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.

Odkryj tajemnicę piękna z gamą do pielęgnacji włosów LOREAL MYTHIC OIL, trafiającą w specyficzne potrzeby kobiet.

Jest 9 produktów.

Mythic Oil - dyscyplinuje i rozświetla włosy 

View:
POMPKA LOREAL MATRIX TIGI 750ml 1000ml 1500ml

Zamienna pompka do technicznych produktów L'OREAL, MATRIX,TIGI o pojemnościach: 750ml,1000ml,1500ml

2,00 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL MYTHIC OIL RADIANCE COLOR 100 ml

Olejek Mythic Oil Radiance 100ml przeznaczony jest do włosów  koloryzowanych i rozjaśnianych. Przywraca blask, eliminuje matowość i puszenie się  włosów farbowanych i rozjaśnianych. Po zastosowaniu  włosy są odżywione, nawilżone i lśniące,  a jednocześnie lekkie i miękkie.

57,00 zł 47,00 zł w magazynie
LOREAL MYTHIC OIL THICK ODŻYWKA 1000 ml

Odżywka Loreal Mythic Oil Thick włosy grube 1000ml to produkt przeznaczony do pielęgnacji włosów grubych, w szczególności suchych i zniszczonych. Odżywka  dyscyplinuje włosy. Pozostawia je błyszczące i miękkie w dotyku. Zawiera olejek arganowy i olejek z nasion bawełny.

79,50 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL MYTHIC OIL MASKA 200 ml

Maska Loreal Mythic Oil 200ml  to odżywcza maska do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie suchych i zniszczonych. Dyscyplinuje włosy, zapewniając im jedwabistą gładkość oraz piękny blask. Pozostawia włosy głęboko odżywione i nawilżone. Zawiera olejek arganowy i olejek z nasion bawełny.

59,90 zł 39,90 zł w magazynie
LOREAL MYTHIC OIL FINE MASKA 500 ml

Maska Loreal Mythic Oil Maska Fine 500ml to odżywcza maska do włosów cienkich, szczególnie suchych i zniszczonych. Dyscyplinuje włosy, zapewniając im jedwabistą gładkość oraz piękny blask. Pozostawia włosy głęboko odżywione i nawilżone. Zawiera olejek arganowy i olejek z nasion bawełny.

78,00 zł w magazynie
Obniżka!
LOREAL MYTHIC OIL ORIGINALE 100 ml odżywczy olejek

Mythic Oil Originale 100ml to uniwersalny olejek upiększający o bardzo przyjemnym zapachu, przeznaczony do każdego rodzaju włosów, dyscyplinuje włosy, nadaje im blask, ułatwia rozczesywanie, zabezpiecza przed puszeniem, nieskleja i delikatnie nawilża włosy.

57,00 zł 47,00 zł w magazynie
LOREAL Mythic Oil Brume Sublimatrice Odżywka Dry...

LOREAL Mythic Oil Brume Sublimatrice Dry Conditioner 90ml to sucha odżywka do włosów która wspaniale nawilżaja i zmiękcza włosy, dając im lekkośc i świeżość. Kosmetyk pozwala też poskromić kręcące się włosy, nadaje im miękkości, gładkości i połysku.

38,90 zł w magazynie
LOREAL MYTHIC Oil CREME UNIVERSELLE krem 150ml

LOREAL MYTHIC Oil CREME UNIVERSELLE krem 150ml przeznaczony jest zarówno do pielęgnacji, jak i do stylizacji włosów. W składzie kosmetyku znajdują się wysoce skoncentrowane olejki: migdałowy i arganowy. Produkt świetnie wygładza i odżywia włosy.

36,99 zł w magazynie
LOREAL MYTHIC OIL MASKA 75 ml
(1)

Maska Loreal Mythic Oil 75ml to odżywcza maska do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie suchych i zniszczonych. Dyscyplinuje włosy, zapewniając im jedwabistą gładkość oraz piękny blask. Pozostawia włosy głęboko odżywione i nawilżone. Zawiera olejek arganowy i olejek z nasion bawełny.

13,50 zł w magazynie