W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 10 produktów.

Inforcer - nawilżenie włosów 

View:
Loreal Inforcer Odżywka 200 ml

Loreal Inforcer Odżywka 200 ml to kosmetyk wzmacniający do włosów łamliwych. Zawiera b6+bioton.  Seria Inforcer to odsłona produktów, które pojawiły się na miejscu linii Pro Keratin.

35,80 zł w magazynie
Loreal Inforcer Szampon 500 ml

Loreal Inforcer Szampon 500 ml to nowy szampon z serii Loreal Expert INFORCER. Został on stworzony z myślą o pielęgnacji włosów suchych, łamliwych  w celu ich spektakularnego wzmocnienia.       Seria Inforcer to odsłona produktów, które pojawiły się na miejscu linii Pro Keratin.

33,49 zł w magazynie
Loreal Inforcer Szampon 300 ml

Loreal Inforcer Szampon 300 ml to nowy szampon z serii Loreal Expert INFORCER. Został on stworzony z myślą o pielęgnacji włosów suchych, łamliwych  w celu ich spektakularnego wzmocnienia.       Seria Inforcer to odsłona produktów, które pojawiły się na miejscu linii Pro Keratin.

26,40 zł w magazynie
Loreal Inforcer Maska 250 ml

Loreal Inforcer Maska 250 ml to kosmetyk wzmacniający do włosów łamliwych. Zawiera b6+bioton.  Seria Inforcer to odsłona produktów, które pojawiły się na miejscu linii Pro Keratin.

41,99 zł w magazynie
Loreal Inforcer Szampon 1500 ml

Loreal Inforcer Szampon 1500 ml to nowy szampon z serii Loreal Expert INFORCER. Został on stworzony z myślą o pielęgnacji włosów suchych, łamliwych  w celu ich spektakularnego wzmocnienia.       Seria Inforcer to odsłona produktów, które pojawiły się na miejscu linii Pro Keratin.

81,99 zł w magazynie
Loreal Inforcer Maska 500 ml

Loreal Inforcer Maska 500 ml to kosmetyk wzmacniający do włosów łamliwych. Zawiera b6+bioton.   Seria Inforcer to odsłona produktów, które pojawiły się na miejscu linii Pro Keratin.

59,00 zł w magazynie
Loreal Inforcer Szampon 1500 + Maska 500 Zestaw

Loreal Inforcer Szampon 1500ml + Maska 500ml Zestaw z serii Loreal Expert INFORCER. Został on stworzony z myślą o pielęgnacji włosów suchych, łamliwych  w celu ich spektakularnego wzmocnienia.       Seria Inforcer to odsłona produktów, które pojawiły się na miejscu linii Pro Keratin.

140,00 zł w magazynie
LOREAL INFORCER NIGHT SERUM DO WŁOSÓW NA NOC 150ml
(1)

LOREAL INFORCER NIGHT SERUM DO WŁOSÓW NA NOC 150ml to serum do stosowania na noc dedykowane włosom osłabionym i delikatnym. Jego głównym zadaniem jest wzmocnić włosy i zapobiegać ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Nowa formuła serum została oparta na Biotynie i witaminie B6 - składnikom znanym ze swoich właściwości wzmacniających.

31,99 zł w magazynie
Loreal Inforcer Brush Proof spray ochronny 60ml

Loreal Inforcer Brush Proof spray ochronny 60ml to spray stosowany na szczotkę chroniąc włosy przed tarciem ułatwiając rozczesywanie. Dodatkowo spray redukuje ilość łamanych się w trakcie szczotkowania.

31,99 zł w magazynie
LOREAL POWERMIX INFORCER FORCE BOOSTER ODŻYWKA 150ml

LOREAL POWERMIX INFORCER FORCE BOOSTER 150ml -do połączenia z BAZĄ POWERMIX. Zaawansowana formuła wzbogacona lipidami, zapewnia widoczną odmianę włosów. Pozostawia je wzmocnione, gładkie, pełne blasku i dodatkowo odbudowane. Ponadto zwiększa absorpcję składników aktywnych. Intensywnie regeneruje włosy bardzo zniszczone.

123,00 zł w magazynie