Nanoil Low Porosity 100 ml

Nanoil Low Porosity 100 ml

NANOIL
106758
5905669547017
od 500 zł
niedostępny
94,20 zł

(94,21 zł za 100 ml)

Brutto

Opis

 To jedyny taki produkt na bazie naturalnych olejów, który dopasowano do struktury włosów. Innowacyjny i maksymalnie skuteczny, dzięki precyzyjnemu połączeniu właściwości olejów ze składnikami pielęgnującymi i przyspieszającymi wzrost włosów. Najlepszy, ponieważ odpowiada włosom o różnej porowatości tj. stopniu zniszczenia. Nanoil to odpowiedź na potrzeby kobiet, które oczekują profesjonalnej i naturalnej pielęgnacji włosów.

Dostępny w trzech wersjach do włosów o różnej budowie:
– Nanoil do włosów niskoporowatych (trudnych w stylizacji, ciężkich, bez objętości)
– Nanoil do włosów średnioporowatych (osłabionych, puszących się, matowych)
– Nanoil do włosów wysokoporowatych (zniszczonych, przesuszonych, łamliwych)

Działa już w 30 dni!

 Zapewnia włosom i skórze głowy intensywną pielęgnację. Olejek do włosów Nanoil dociera nawet do najgłębszych warstw włosów i skóry głowy, w przeciwieństwie do większości produktów o powierzchownym działaniu. To maksymalnie wydajna formuła, którą konsumentki pokochają za urzekający zapach i pielęgnację odpowiadającą ich aktualnym, indywidualnym potrzebom.

Nie zawiera silikonów i parabenów.


Pojemność: 100 ml

Opinie o produkcie (1)

1 Opinie (a)

Jestem zadowolona
Moje włosy odgrywają dużą rolę w moim życiu i staram się o nie dbać, lecz niestety ostatnia wizyta u fryzjera pogorszyła ich stan (szkoda komentować, chciało mi się płakać). Przeglądałam różne oferty i ta zwróciła moją uwagę. Opis wiadomo jest trochę krótki, ale poczytałam trochę więcej o tym i skusiłam się. Cena tutaj wydawała się być najbardziej korzystna.
dnia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń