Loreal Inoa Post Shampoo szampon...

Loreal Inoa Post Shampoo szampon 1500ml po koloryzacji

Loreal Professionnel
103898
3474630283626
od 500 zł
niedostępny
130,13 zł

(3,31 zł za 100 ml)

Brutto

Opis

Loreal Professionnel Inoa Post Shampoo służy do utrwalenia koloru po wykonanym zabiegu koloryzacji włosów farbą Inoa.

Inoa to skrót od słów Innovation No Ammonia czyli Inowacja Bez Amoniaku.

Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury, pomaga zachować naturalną ochronną warstwę lipidową, zapewniając przy tym komfort skóry głowy.

Przy zastosowaniu koloryzacji Inoa rzadziej występuje uczucie swędzenia i pieczenia niż w przypadku tradycyjnych produktów do trwałej koloryzacji włosów. Kolor dłużej utrzymuje się na włosach, nie blaknie tak szybko jak po zastosowaniu innych farb do włosów. Nie zawiera amoniaku ani nie ma zapachu.

Koloryzacja Inoa to różnorodne możliwości kolorystyczne: odcienie precyzyjne i przewidywalne - od prawdziwych zimnych aż po żywe, świetliste i ciepłe; rozjaśnienie do trzech tonów, wyjątkowa jednolitość koloru, od nasad aż po końce; doskonałe pokrycie siwych włosów.

Paleta odcieni Inoa to gama 59 odcieni od podstawowych po cienie z refleksami. Gama odcieni Inoa obejmuje 8 grup refleksów umożliwiających doskonałe pokrycie siwych włosów i uzyskanie wysoce spersonalizowanych kolorów.

Do produktu dołączamy dozownik gratis.

Specyfikacja kosmetyku:

Producent: Loreal Professionnel
Linia: Inoa
Pojemność: 1500 ml
Sposób użycia: Po zakończonym zabiegu niewielką ilością szamponu umyć głowę, delikatnie masując. Dokładnie spłukać. ZAbieg powtórzyć. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przemyć dużą ilością wody. Chronić przed dziećmi.
Skład INCI: wkrótce
Uwagi: Kosmetyk do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować się do instrukcji zamieszczonej na opakowaniu.

Producent:

L'Oreal Professionnel

14, rue Royale 75008 Paris, TSA 10007 F 92667, Asnieres Cedex, Francja

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii

Zobacz także:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń