Jest 11 produktów.

łupież  

View:
LOREAL HOMME COOL CLEAR SZAMPON 250ml przeciwłupieżowy

Szampon Homme Cool Clear przeznaczony jest  do pielęgncji włosów ze skłonnością do powstawania łupieżu. Dokładnie oczyszcza skórę głowy, działa antybakteryjnie,  wpływa kojąco na skórę głowy i zapobiega ponownemu pojawieniu się łupieżu. W rezultacie włosy są odżywione, gładkie i elastyczne. Dłużej zachowują swoją czystość i świeżość.

23,20 zł W magazynie
MATRIX BIOLAGE SCALPSYNC ANTI-DANDRUFF PRZECIWŁUPIEŻOWY SZAMPON 250ml

SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY SCALPSYNC: Zawiera w swoim składzie Piritionian Cynku, który pomaga eliminować widoczne oznaki łupieżu i koi skórę głowy.

26,50 zł dostępny
LOREAL INSTANT CLEAR PURE SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY 300ml

Szampon przeciwłupieżowy LOREAL INSTANT CLEAR PURE 300ml  to szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się z łupieżem. Oczyszcza  i złuszcza skórę głowy, jednocześnie pielęgnując włosy podatne na przetłuszczanie się, odżywia bez obciążania.

26,99 zł W magazynie
LOREAL INSTANT CLEAR SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY DO WŁOSÓW...

Szampon przeciwłupieżowy LOREAL INSTANT CLEAR 300 ml to szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się z łupieżem. Oczyszcza  i złuszcza skórę głowy, jednocześnie pielęgnując włosy podatne na przetłuszczanie się, odżywia bez obciążania.

26,99 zł W magazynie
WELLA SP MEN REMOVE SZAMPON 250 ml

Przeciwłupieżowy szampon Remove skutecznie walczy z łupieżem, koi skórę głowy. Doskonale odświeża i nawilża, wzmacnia włosy.

31,99 zł dostępny
LOREAL SZAMPON PURE RESOURCE 500ml

Szampon PURE RESOURCE do włosów przetłuszczających się zapobiega podrażnianiu skóry głowy, dokładnie i dogłębnie oczyszcza, posiada składniki zmiękczające wodę. Włosy stają się miękkie, lekkie i łatwo się rozczesują.

37,50 zł W magazynie
WELLA SP MEN MAXXIMUM TONIC 100 ml

Tonic Maxximum 100ml to intensywna kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów. Poprawia krążenie skóry głowy, przedłuża cykl życiowy włosów. Regularne stosowanie wyraźnie redukuje wypadanie włosów.

39,90 zł W magazynie
WELLA SP CLEAR SCALP SZAMPELLING 150 ml

Clear Scalp Szampelling jest intensywną kuracją przeciwłupieżową, która regularnie stosowana przez okres 4 tygodni zapewnia 2 miesiące bez nawrotów łupieżu.

45,90 zł W magazynie
WELLA SP CLEAR SCALP MASKA 200 ml

Clear Scalp Maska jest intensywną odżywką zapobiegającą powstawaniu łupieżu, łagodzi podrażnienia skóry głowy.

49,90 zł W magazynie
WELLA SP CLEAR SCALP SZAMPON 1000 ml

Clear Scalp Szampon  walczy z łupieżem, zapobiega nawrotom, delikatnie oczyscza włosy i koi skórę głowy.

73,50 zł W magazynie