W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 9 produktów.

Elements 

View:
POMPKA WELLA Professionals 1000ml szamony odżywki

Oryginalna  pompka do technicznych produktów WELLA  PROFESSIONALS o pojemności 1000ml (szampony i odżywki)  

9,00 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS SZAMPON 250ml wysyłka od ręki

Szampon Wella Professionals Elements 250ml to kosmetyk całkowicie wolny od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

28,50 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS ODŻYWKA 1000ml

Odżywka Wella Professionals Elements to kosmetyk całkowicie wolny od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

87,49 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS ODŻYWKA 200ml

Odżywka Wella Professionals Elements 200ml  to kosmetyk całkowicie wolny od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

39,54 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS MASKA 150ml

Maska Wella Professionals Elements 150ml to kosmetyk całkowicie wolny od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

35,50 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS MASKA 500ml

Maska Wella Professionals Elements 500ml to kosmetyk całkowicie wolny od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

68,50 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS LEAVE-IN ODŻYWKA bez spłukiwania150ml

Odżywka Wella Professionals Elements Leave-in 150ml to kosmetyk całkowicie wolny od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

32,49 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS MASKA 30ml

Maska Wella Professionals Elements 30ml to kosmetyk całkowicie wolny od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

7,49 zł w magazynie
WELLA ELEMENTS SERUM 100ml

WELLA ELEMENTS SERUM 100ml zapewnia skuteczną ochronę włosów, wyraźne ich wzmocnienie, dba o skórę głowy i cebulki włosowe, zapewniając im zdrową równowagę, nawilżenie i odżywienie.

56,99 zł W magazynie