W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 7 produktów.

Sugar Shine 

View:
MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE SZAMPON 250ml

MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE SZAMPON 250ml usuwa z włosów matowość oraz wszelkie zanieczyszczenia, jakie osiadają na nich w ciągu dnia. Szampon ma bardzo łagodną formułę, która jest pozbawiona silikonów i parabenów. Doskonale nabłyszcza włosy, zwłaszcza farbowane. A efekt utrzymuje się nawet do 48 godzin!

28,40 zł W magazynie
MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE ODŻYWKA 200ml

MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE ODŻYWKA 200ml przeznaczona jest do włosów matowych i farbowanych. Kosmetyk ten posiada lekką, niezawierającą silikonu formułę. Sprawia, że włosy są odżywione, doskonale nawilżone, miękkie i świetliste. Dzięki specjalnej formule efekt utrzymuje się na włosach nawet do 48 godzin.

33,20 zł W magazynie
Wyprzedaż!
Matrix Biolage Sugar Shine Ampułki 10x6ml

Matrix Biolage Sugar Shine Ampułki 10x6ml to kuracja która zapewnia włosom doskonałe nawilżenie. Kosmetyk ten niweluje matowy efekt. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza na włosach farbowanych. Produkt nie zawiera parabenów i silikonu. Sprawia, że włosy są delikatne w dotyku, miękkie, nawilżone i cudownie nabłyszczone. 10 sztuk x 6ml

52,50 zł W magazynie
MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE SZAMPON 1000ml

MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE SZAMPON 1000ml usuwa z włosów matowość oraz wszelkie zanieczyszczenia, jakie osiadają na nich w ciągu dnia. Szampon ma bardzo łagodną formułę, która jest pozbawiona silikonów i parabenów. Doskonale nabłyszcza włosy, zwłaszcza farbowane. A efekt utrzymuje się nawet do 48 godzin!

57,50 zł W magazynie
Matrix Biolage Sugar Shine Scrub Peeling 520 ml

Matrix Biolage Sugar Shine Scrub Peeling 520 ml peeling z kryształkami cukru, który może być stosowany także do ciała. Dzięki zawartości naturalnych składników gwarantuje bezpieczną pielęgnację dla każdego typu włosów i skóry. Może być stosowany do włosów farbowanych.

61,99 zł W magazynie
MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE ODŻYWKA 1000ml

MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE ODŻYWKA 1000ml przeznaczona jest do włosów matowych i farbowanych. Kosmetyk ten posiada lekką, niezawierającą silikonu formułę. Sprawia, że włosy są odżywione, doskonale nawilżone, miękkie i świetliste. Dzięki specjalnej formule efekt utrzymuje się na włosach nawet do 48 godzin.

64,00 zł W magazynie
MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE ZESTAW SZAMPON 1000ml +...

MATRIX BIOLAGE SUGAR SHINE SZAMPON 1000ml + ODŻYWKA 1000ml usuwają z włosów matowość oraz wszelkie zanieczyszczenia, jakie osiadają na nich w ciągu dnia. Szampon ma bardzo łagodną formułę, która jest pozbawiona silikonów i parabenów. Doskonale nabłyszcza włosy, zwłaszcza farbowane. A efekt utrzymuje się nawet do 48 godzin!ZESTAW SZAMPON 1000ml + ODŻYWKA...

120,00 zł W magazynie