Aktualnie składanie zamówień nie jest możliwe z powodu prac modernizacyjnych. Wracamy wkrótce. Przepraszamy za kłopot ;-)
Jest 6 produktów.

Butelki na wodę Swish 

View:
Contigo Water Bottle Swish Cobalt 500 ml
(2)

Contigo  Water Bottle Swish Cobalt 500 ml to butelka na napój wykonana z niezwykle odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne tworzywa.Praktyczna na siłowni, rowerze, w czasie pieszych wędrówek - wszędzie tam, gdzie chcesz czuć się komfortowo. Butelka nie przyjmuje i nie przenosi zapachów.

71,25 zł w magazynie
Contigo Water Bottle Swish Pink Peach 500 ml
(2)

Contigo  Water Bottle Swish Pink Peach 500 ml to butelka na napój wykonana z niezwykle odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne tworzywa.Praktyczna na siłowni, rowerze, w czasie pieszych wędrówek - wszędzie tam, gdzie chcesz czuć się komfortowo. Butelka nie przyjmuje i nie przenosi zapachów.

71,25 zł w magazynie
Contigo Water Bottle Swish Green Seagrove 500 ml
(2)

Contigo  Water Bottle Swish Green Seagrove 500 ml to butelka na napój wykonana z niezwykle odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne tworzywa.Praktyczna na siłowni, rowerze, w czasie pieszych wędrówek - wszędzie tam, gdzie chcesz czuć się komfortowo. Butelka nie przyjmuje i nie przenosi zapachów.

71,25 zł w magazynie