Aktualnie składanie zamówień nie jest możliwe z powodu prac modernizacyjnych. Wracamy wkrótce. Przepraszamy za kłopot ;-)

Kompaktowa gama profesjonalnych produktów do farbowanych włosów grubych, niesfornych i puszących się w celu ich odżywienia, nawilżenia i ułatwienia rozczesywania oraz uzyskiwania efektu długotrwałej stylizacji.

Jest 4 produktów.

No More 

View:
Fanola No More podróżny zestaw szampon 100ml + maska...

Profesjonalny zestaw szamponu o pojemności 100 ml oraz maski 50 ml marki Fanola z linii No More, przeznaczonych dla odżywienia i nawilżenia włosów grubych, niesfornych i puszących się.

32,27 zł W magazynie
Fanola No More zestaw szczotka + szampon 250ml +...

Profesjonalny zestaw składający się z szamponu o pojemności 250 ml oraz maski 200 ml marki Fanola z linii No More, przeznaczonych dla odżywienia i nawilżenia włosów grubych, niesfornych i puszących się.

84,14 zł W magazynie
Fanola No More naturalna maska 200ml stylizująca

Profesjonalna maska o pojemności 200 ml marki Fanola z linii No More, przeznaczonych dla odżywienia i nawilżenia włosów grubych, niesfornych i puszących się.

54,51 zł W magazynie
Fanola No More naturalna maska 750ml stylizująca

Profesjonalna maska o pojemności 750 ml marki Fanola z linii No More, przeznaczonych dla odżywienia i nawilżenia włosów grubych, niesfornych i puszących się.

135,71 zł W magazynie