Aktualnie składanie zamówień nie jest możliwe z powodu prac modernizacyjnych. Wracamy wkrótce. Przepraszamy za kłopot ;-)

Specjalna seria profesjonalnych kosmetyków do włosów suchych stworzona z myślą o personalizacji kolorem w nadzwyczajnie szerokiej gamie. Produkty te są przeznaczone do zabiegów w salonie i domu w celu zwiększenia intensywności koloru i dodania włosom zdrowego wyglądu. Innowacyjne formuły kosmetyków (zgłoszone 2 patenty) wzmacniają działanie zawa...

Specjalna seria profesjonalnych kosmetyków do włosów suchych stworzona z myślą o personalizacji kolorem w nadzwyczajnie szerokiej gamie. Produkty te są przeznaczone do zabiegów w salonie i domu w celu zwiększenia intensywności koloru i dodania włosom zdrowego wyglądu. Innowacyjne formuły kosmetyków (zgłoszone 2 patenty) wzmacniają działanie zawartych czystych pigmentów i stabilizują je.

Więcej Mniej
Jest 1 produkt.

Pigments 

View:
Alfaparf Pigments Nutritive maska odżywcza 200ml do...

Profesjonalna maska o pojemności 200 ml marki Alfaparf Milano z linii Pigments, to doskonały produkt przeznaczony dla włosów suchych i puszących się, który nawilża, odżywia i odświeża kolor. 

34,66 zł W magazynie