GOLDWELL DUALSENSES RICH REPAIR TO REGENERUJĄCA PIELĘGNACJA DLA SUCHYCH I ZNISZCZONYCH WŁOSÓW.OPATENTOWANA FORMUŁA PIELĘGNACYJNA Z PODWÓJNYM EFEKTEM - NAPRAWA WŁOSÓW OD WEWNĄTR ORAZ ICH POWIERZCHNI.

Jest 8 produktów.

Rich Repair 

View:
Goldwell DLS Rich Repair Odbudowujące...

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowujące Serum w sprayu do włosów zniszczonych 150 ml do pielęgnacji włosów osłabionych i zniszczonych.

32,50 zł W magazynie
GOLDWELL DLS RICH REPAIR 6 EFFECTS SERUM...

Goldwell Serum Rich Repair 6 Effects 100ml przeznaczone jest do regeneracji włosów zniszczonych, suchych i łamliwych, nadaje  połysk, odżywia i wygładza włosy. Naprawia uszkodzenia i poprawia elstyczność włosów.

34,99 zł W magazynie
GOLDWELL RICH REPAIR 6 EFFECTS SERUM 100 ml

Serum Rich Repair 6 Effects przeznaczone jest do regeneracji włosów zniszczonych, suchych i łamliwych, nadaje  połysk, odżywia i wygładza włosy. Naprawia uszkodzenia i poprawia elstyczność włosów.

34,99 zł W magazynie
Goldwell DLS Rich Repair Szampon 1000ml

Goldwell DLS Rich Repair Szampon 1000ml to kremowy szampon do włosów bardzo zniszczonych, suchych i zmęczonych, które potrzebują regeneracji i wzmocnienia.

52,50 zł dostępny
Goldwell DLS Rich Repair Odżywka 1000ml

Goldwell DLS Rich Repair Odżywka 1000ml to odżywka do włosów bardzo zniszczonych, suchych i zmęczonych, które potrzebują regeneracji i wzmocnienia.

56,50 zł dostępny
Goldwell DLS Rich Repair Szampon+Odżywka...

Goldwell DLS Rich Repair Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml to zestaw do włosów bardzo zniszczonych, suchych i zmęczonych, które potrzebują regeneracji i wzmocnienia.

108,00 zł dostępny