W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 13 produktów.

Ultra Volume 

View:
na stronę
Goldwell Lagoom Jam Objętość 150 ml wysyłka od ręki.

Goldwell StyleSign Lagoom Jam 150ml - to żel nadający natychmiastową objętość od nasady włosów. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

28,50 zł w magazynie
Goldwell Lagoom Jam Objętość 150 ml

Goldwell StyleSign Lagoom Jam 150ml - to żel nadający natychmiastową objętość od nasady włosów. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

28,50 zł w magazynie
Goldwell Stylesign Gloss Glamour Whip Pianka 300 ml

Goldwell Stylesign Gloss Glamour Whip pianka 300ml  dla wzbogacenia promienistości. Kremowa pianka  do stylizacji włosów farbowanych podkreśla kolor włosów, nadaje im wyjątkowej jaskrawości, włosy błyszczą.

28,90 zł w magazynie
Goldwell Stylesign Power Whip Pianka 300 ml

Goldwell Power Whip Pianka 300 ml to bardzo mocna profesjonalna pianka do włosów. Podnosi cienkie i słabe włosy oraz optymalnie zwiększa ich objętość.Dzięki najnowszej technologii Flexi Shine zwiększa sprężystość i elastyczność Twoich włosów.

28,90 zł w magazynie
Goldwell Body Pumper 150ml

Goldwell Body Pumper 150ml Zagęszczająca pianka w atomizerze. Nadaje cienkim i przerzedzającym się włosom podwójną obfitość i imponującą objętość. Sprawia,że włosy stają się grubsze i gęstsze w dotyku. Efekt można reaktywować w każdej chwili poprzez ugniatanie włosów.

29,50 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume Gel odżywka do włosów...

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Gel Conditioner 200ml to odżywka do włosów cienkich i delikatnych. Jej żelowa odżywka wzmacnia włosy, nadaje objętość, poprawia ich rozczesywalność. Przeznaczona do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

29,90 zł w magazynie
Obniżka!
Goldwell StyleSign Volume Double Boost 200 ml

Goldwell StyleSign Volume Dooble Boost 200ml - pianka w sprayu odbijająca włosy u nasady i zwiększająca objętość. Pianka w spray podnosząca włosy u nasady. Sprawia, że włosy wydają się grubsze i mocniejsze. Zwiększa optycznie ich objętość. Wyraźnie podnosi słabe i cienkie włosy.

39,99 zł 29,99 zł w magazynie
Goldwell Volume Soft Volumizer 200ml

Goldwell Volume Soft Volumizer 200ml             Zapewnia pasmom świetną objętość i naturalny kształt. Kosmetyk ma moc, jak pianka, która zwiększa objętość oraz jest prosta w użyciu, jak spray. Ponadto sprawia, że szczotka się przeciąga i ułatwia modelowanie włosów.

31,00 zł w magazynie
Goldwell Top Whip pianka na objętość 300ml

Goldwell Top Whip pianka 300ml utrzyma Twoją fryzurę na miejscu oraz nada jej niesamowitej objętości. Podniesie cienkie i słabe włosy, nadając im sprężystości.

33,90 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume Dry Shampoo, Suchy Szampon 250 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Dry Shampoo skutecznie odświeża włosy i skórę głowy pomiędzy myciami, dodaje pasmom objętości oraz pozostaje całkowicie niewidoczny. Zawarta w nim mączka z tapioki nie tylko absorbuje nadmiar sebum, ale równocześnie zapewnia lekkie usztywnienie włosów u nasady, aby stały się bardziej puszyste.

34,99 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume Gel Szampon objętość 1000 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume szampon 1000ml do włosów - żelowa konstystencja szamponu o działaniu wzmacniającym i oczyszczającym, nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność.  Przeznaczony do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

52,50 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume odżywka objętość 1000 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume odżywka 1000ml do włosów nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność.  Przeznaczona do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

56,50 zł w magazynie