W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 9 produktów.

Ultra Volume 

View:
Goldwell Ultra Volume Gel Szampon 250 ml

Goldwell Ultra Volume Gel Shampoo 250ml  to szampon o działaniu wzmacniającym i oczyszczającym, nadający objętość, poprawiający ich rozczesywanie. Przeznaczony do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

25,50 zł w magazynie
Goldwell Lagoom Jam Objętość 150 ml wysyłka od ręki.

Goldwell StyleSign Lagoom Jam 150ml - to żel nadający natychmiastową objętość od nasady włosów. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

28,50 zł w magazynie
Goldwell Lagoom Jam Objętość 150 ml Żel

Goldwell StyleSign Lagoom Jam 150ml - to żel nadający natychmiastową objętość od nasady włosów. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

28,50 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume Gel odżywka do włosów...

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Gel Conditioner 200ml to odżywka do włosów cienkich i delikatnych. Jej żelowa odżywka wzmacnia włosy, nadaje objętość, poprawia ich rozczesywalność. Przeznaczona do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

29,90 zł w magazynie
Obniżka!
Goldwell StyleSign Volume Double Boost 200 ml

Goldwell StyleSign Volume Dooble Boost 200ml - pianka w sprayu odbijająca włosy u nasady i zwiększająca objętość. Pianka w spray podnosząca włosy u nasady. Sprawia, że włosy wydają się grubsze i mocniejsze. Zwiększa optycznie ich objętość. Wyraźnie podnosi słabe i cienkie włosy.

39,99 zł 29,99 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume Dry Shampoo, Suchy Szampon 250 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Dry Shampoo skutecznie odświeża włosy i skórę głowy pomiędzy myciami, dodaje pasmom objętości oraz pozostaje całkowicie niewidoczny. Zawarta w nim mączka z tapioki nie tylko absorbuje nadmiar sebum, ale równocześnie zapewnia lekkie usztywnienie włosów u nasady, aby stały się bardziej puszyste.

34,99 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume Gel Szampon objętość 1000 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume szampon 1000ml do włosów - żelowa konstystencja szamponu o działaniu wzmacniającym i oczyszczającym, nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność.  Przeznaczony do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

52,50 zł w magazynie
Goldwell Ultra Volume odżywka objętość 1000 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume odżywka 1000ml do włosów nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność.  Przeznaczona do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

56,50 zł w magazynie