GOLDWELL DUALSENSES ULTRA VOLUME TO WZMACNIAJĄCA PIELĘGNACJA DLA CIENKICH I NORMALNYCH WŁOSÓW Z INTELIGENTNYM PODWÓJNYM EFEKTEM: WŁOSY SILNE U NASADY ORAZ DELIKATNE NA DŁUGOŚCI I NA KOŃCACH.

Jest 6 produktów.

Ultra Volume 

View:
Goldwell Ultra Volume Szampon 250 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume - konsystencja szamponu o działaniu wzmacniającym i oczyszczającym, nadająca objętość, poprawiająca ich rozczesywanie. Przeznaczony do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

25,50 zł W magazynie
Goldwell Ultra Volume Gel odżywka do włosów cienkich i delikatnych...

Goldwell Dualsenses Ultra Volume odżywka do włosów cienkich i delikatnych - żelowa odżywka wzmacniająca włosy, nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność. Przeznaczona do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

29,90 zł W magazynie
Nowy
Goldwell Ultra Volume Dry Shampoo, Suchy Szampon 250 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Dry Shampoo skutecznie odświeża włosy i skórę głowy pomiędzy myciami, dodaje pasmom objętości oraz pozostaje całkowicie niewidoczny. Zawarta w nim mączka z tapioki nie tylko absorbuje nadmiar sebum, ale równocześnie zapewnia lekkie usztywnienie włosów u nasady, aby stały się bardziej puszyste.

34,99 zł W magazynie
Goldwell Ultra Volume Gel Szampon objętość 1000 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume szampon 1000ml do włosów - żelowa konstystencja szamponu o działaniu wzmacniającym i oczyszczającym, nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność.  Przeznaczony do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

52,50 zł W magazynie
Goldwell Ultra Volume odżywka objętość 1000 ml

Goldwell Dualsenses Ultra Volume odżywka 1000ml do włosów nadająca objetość, poprawiająca ich rozczesywalność.  Przeznaczona do włosów normalnych, cienkich i delikatnych.

56,50 zł W magazynie