W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.

Seria Curly Twist przeznaczona dla naturalnych falowanych i kręconych oraz po ondulacji, przesuszonych i trudnych w ułożeniu włosów. Wzbogacona o specjalnie dobrane formuły natychmiast nawilża i podkreśla loki dla nieobciążonej sprężystości i elastyczności. Problem z puszeniem i rozczesywaniem jest zniwelowany do minimum.

Jest 9 produktów.

Curly Twist 

View:
Obniżka!
Goldwell Twist Around Lśniące Loki 200 ml Super Cena
(1)

Goldwell  Twist Around 200ml - to dwufazowy lotion, który nadaje włosom kręconym i falowanym sprężystość i blask. Stanowi ochronę przed ciepłem urządzeń stylizujących i negatywnym wpływem środowiska.

38,75 zł 28,75 zł w magazynie
Goldwell Crystal Turn 100 ml

Przejrzysty żel Goldwell Crystal Turn 100ml do stylizacji i podkreślenia skrętu loków. Dzięki technologii FlexShine włosy nabierają jedwabistego blasku i są miękkie w dotyku. Żel znacznie ułatwia stylizację fryzury i jednocześnie chroni włosy przed dużą wilgotnością powietrza.

29,99 zł w magazynie
Goldwell Curly Twist Odżywka 1000 ml

Odżywka Curl Twist 1000ml - dzięki Curl System z ekstraktem z bambusa połączonym z Instant Microfluid Technology, włosy staną się zadbane, nawilżone, a problem z rozczesywaniem zniknie. Odżywka ta nada włosom sprężystości i pięknego połysku.

56,50 zł w magazynie
Goldwell Curly Twist Odżywka 200 ml

Goldwell Odżywka Curl Twist 200ml - dzięki Curl System z ekstraktem z bambusa połączonym z Instant Microfluid Technology, włosy staną się zadbane, nawilżone, a problem z rozczesywaniem zniknie. Odżywka ta  nada włosom sprężystości i pięknego połysku.

29,50 zł w magazynie
Goldwell Curly Twist Leave 2 phase Spray 150ml

Odżywka Curly Twist Leave-In 150ml -  to dwufazowa odżywka serii Goldwell Dualsenses. Już po pierwszym zastosowaniu odżywki, można zauważyć lepszą sprężystość i elastyczność włosów. Produkt przeznaczony dla włosów kręconych i po trwałej ondulacji.

32,90 zł w magazynie
Goldwell Curly Twist Serum 12x18 ml

Serum Curl System - Serum do włosów kręconych i po trwałej ondulacji. Specjalnie opracowany Curl System z wyciągiem z bambusa podkreślający sprężystość i elastyczność włosów. Instant Microfluid Technology szybko i równomiernie rozprowadza substancje czynne we włosach.

139,00 zł w magazynie
Goldwell Curly Twist Szampon 1000 ml

Szampon Dualsenses Curly Twist 1000ml - szampon do włosów kręconych i po trwałej ondulacji. Wzbogacony ekstraktem z bambusa dla zwiększenia sprężystości, połysku i odbicia lokom. Dzięki technologii Microfluid włosy szybko i równomiernie zostają pokryte składnikami pielęgnującymi.

52,50 zł w magazynie
Goldwell Curly Twist Szampon 250 ml

Szampon Dualsenses Curly Twist - szampon do włosów kręconych i po trwałej ondulacji. Wzbogacony ekstraktem z bambusa dla zwiększenia sprężystości, połysku i odbicia lokom. Dzięki technologii Microfluid włosy szybko i równomiernie zostają pokryte składnikami pielęgnującymi.

25,50 zł w magazynie
GOLDWELL CURLY TWIST SZAMPON 1000ml + ODŻYWKA 1000ml

Szampon i Odżywka nawilżające dla naturalnych falowanych, kręconych i trwale przekształconych  włosów wzbogacony o microPROtec complex i proteiny mleka. Natychmiast nawilżają i podkreślają loki dla nieobciążonej sprężystości i elastyczności. SZAMPON 1000ml+ODŻYWKA 1000ml

108,00 zł w magazynie