W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 14 produktów.

Just Smooth 

View:
na stronę
Goldwell Just Smooth Szampon 250ml

Goldwell DLS Just Smooth Szampon 250ml polecany w pielęgnacji włosów niesfornych, zmierzwionych, które mają skłonność do puszenia się. Odpowiedni do codziennego stosowania w domu lub salonie fryzjerskim. Naturalne składniki aktywne zapewniają bezpieczną pielęgnację bez podrażnień.

25,50 zł w magazynie
Obniżka!
Goldwell Diamond Gloss 150 ml

Goldwell Diamond Gloss 150 ml spray nabłyszczający o mikroskopijnej strukturze dla osiągnięcia efektu rozświetlonej fryzury i uzyskania ochrony koloru. Zapewnia lekkie utrwalenie bez obciążania włosów, jest idealny dla słabych włosów.  

36,80 zł 26,80 zł w magazynie
Goldwell Stylesign Flat Marvel Balsam 100 ml

Goldwell Stylesign Just Smooth Flat Marvel Balsam 100ml - z technologią FlexShine to kosmetyk wspomagający prostowanie. Balsam wygładzający do prostowania loków i puszących się włosów. Wygładza i rozprostowuje włosy do czasu ich kolejnego umycia. Chroni przed temperaturą do 220° i utratą kolru. Odporny na wilgoć. 

29,50 zł w magazynie
Goldwell Just Smooth Odżywka 200ml

Goldwell DLS Just Smooth Odżywka 200ml to ujarzmiająca odżywka do włosów nisfornych i zmierzwionych, wzbogacona o microPROtec complex i olejek z orzechów Kukui.Natychmiast rozplątuje i odżywia dla efektu wygladzonychi odczuwalnie miękkich włosów.

29,90 zł w magazynie
Goldwell Just Smooth 60 sec Treatment 200ml

Goldwell DLS Just Smooth 60 sec Treatment 200ml to maska do pielęgnacji włosów niesfornych,  które mają skłonność do puszenia się. Odpowiednia do codziennego stosowania. Naturalne składniki aktywne zapewniają bezpieczną pielęgnację bez podrażnień.

32,40 zł w magazynie
Goldwell Soft Tamer Lotion Ujarzmiający 75 ml

Goldwell Soft Tamer Lotion Ujarzmiający 75ml  modeluje i wygładza włosy, ujarzmia niesforne kosmyki i nadaje fryzurze jedwabisty połysk i gładkość. Produkt zwalcza puszenie i elektryzowanie się włosów, zapewnia natychmiastową kontrolę i ułatwia stylizację. Pielęgnuje włosy, poprawia ich strukturę i zwiększa ich elastyczność.

34,50 zł w magazynie
Goldwell Smooth Control Spray 200ml

GOLDWELL SMOOTH CONTROL 200ml -spray do suszenia, maksymalnie ułatwiający codzienną stylizację. Dzięki niemu włosy są doskonale utrwalone i wygładzone.

34,99 zł w magazynie
Goldwell Just Smooth 6 Effects serum 100ml

Goldwell Just Smooth 6 Effects serum 100ml przeznaczone jest do pielęgnacji włosów trudnych do ułożenia, puszących się i niesfornych. Kosmetyk ułatwia układanie oraz zwalcza problem puszenia się włosów.

35,49 zł w magazynie
Goldwell Just Smooth Wygładzający Olejek 100ml

Goldwell Just Smooth Taming Oil Wygładzający Olejek 100ml - polecany w pielęgnacji włosów niesfornych, zmierzwionych, które mają skłonność do puszenia się. Odpowiedni do codziennego stosowania w domu lub salonie fryzjerskim. Naturalne składniki aktywne zapewniają bezpieczną pielęgnację bez podrażnień.

44,50 zł w magazynie
Goldwell Just Smooth Szampon 1000ml

Goldwell DLS Just Smooth Szampon 250ml polecany w pielęgnacji włosów niesfornych, zmierzwionych, które mają skłonność do puszenia się. Odpowiedni do codziennego stosowania w domu lub salonie fryzjerskim. Naturalne składniki aktywne zapewniają bezpieczną pielęgnację bez podrażnień.

52,50 zł w magazynie
Goldwell DLS Just Smooth 60 sec Treatment 500ml

Goldwell DLS Just Smooth 60 sec Treatment 500ml to maska do pielęgnacji włosów niesfornych,  które mają skłonność do puszenia się. Odpowiednia do codziennego stosowania. Naturalne składniki aktywne zapewniają bezpieczną pielęgnację bez podrażnień.

61,90 zł w magazynie