W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.
Jest 5 produktów.

Men 

View:
GOLDWELL DLS FOR MEN TEXTURE CREAM PASTE 100ml

Matowa pasta GOLDWELL MEN TEXTURE CREAM PASTE 100ml przeznaczona jest do stylizacji każdego rodzaju włosów, lekka konsystencja umożliwia dowolne kształtowanie fryzury, nie skleja włosów i nie pozostawia na nich osadu. Można stosować na suche lub wilgotne włosy.    

31,00 zł w magazynie
GOLDWELL FOR MEN HAIR BODY SZAMPON 300ml

Szampon do włosów normalnych Goldwell Dualsenses for Men Hair Body 300ml Szampon przeznaczony specjalnie dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów normalnych, świetnie sprawdza się także jako żel do mycia ciała. Dobrze się pieni i usuwa zanieczyszczenia ze skóry i włosów.

26,80 zł w magazynie
GOLDWELL DLS FOR MEN HAIR BODY SZAMPON 1000ml

Szampon do włosów normalnych Goldwell Dualsenses for Men Hair Body 1000ml Szampon przeznaczony specjalnie dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów normalnych, świetnie sprawdza się także jako żel do mycia ciała. Dobrze się pieni i usuwa zanieczyszczenia ze skóry i włosów.

52,50 zł w magazynie
GOLDWELL DLS FOR MEN THICKENING SZAMPON 300 ml

Pogrubiający szampon Goldwell Dualsenses for Men Thickening Shampoo 300ml dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów słabych, cienkich i przerzedzonych delikatnie oczyszcza i wzmacnia, nadaje fryzurze objętości.

27,50 zł w magazynie
GOLDWELL FOR MEN Anti Dandruff SZAMPON 300ml

Szampon do włosów Goldwell Dualsenses for Men Anti Dandruff 300ml szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn.

27,50 zł w magazynie