W dniach od 10 do 16 sierpnia przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym terminie realizowane będą 17 sierpnia 2018 roku.

Seria Color Extra Rich stworzona  z myślą o włosach farbowanych, szczególnie tych  w bardzo intensywnych kolorach, które zazwyczaj szybko się wypłukują. System Brilliance z działającym przeciw-utleniająco ekstraktem z owocu granatu chroni kolor przed wypłukiwaniem się i blaknięciem, a także chroni włosy i sprawia, że są bardziej miękkie, wygładz...

Seria Color Extra Rich stworzona  z myślą o włosach farbowanych, szczególnie tych  w bardzo intensywnych kolorach, które zazwyczaj szybko się wypłukują. System Brilliance z działającym przeciw-utleniająco ekstraktem z owocu granatu chroni kolor przed wypłukiwaniem się i blaknięciem, a także chroni włosy i sprawia, że są bardziej miękkie, wygładzone, i z połyskiem. Dodatkowo zabezpiecza pasma przed promieniowaniem UV. Bardzo dobrze sprawdza się nawet przy grubych i niesfornych kosmykach. 

Więcej Mniej
Jest 6 produktów.

Color Extra Rich 

View:
Goldwell Color Extra Rich 60sec Treatment Maska 200 ml

Color Extra Rich 60 Sec Treatment - 60-sekundowy balsam intensywnie pielęgnujący niesforne włosy farbowane i grube. Zawiera ekstrakt z owocu granatu, daje maksymalnie intensywny kolor, połysk i ochronę. Ultra szybka, zachowująca kolor, intensywna pielęgnacja. Odbudowuje włosy już w 60 sekund. Zmniejsza płowienie kolorów do minimum.

32,40 zł w magazynie
Goldwell Color Extra Rich Odżywka 200 ml

Odżywka Color Extra Rich zachowuje intensywny kolor włosów niesfornych farbowanych i grubych, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Doskonała do codziennego stosowania, ułatwia rozczesywanie. Posiada specjalnie zaprojektowany System Brilliance z działającym przeciw-utleniająco ekstraktem z owocu granatu. Zmniejsza płowienie kolorów do minimum.

27,90 zł w magazynie
Goldwell Color Extra Rich Szampon 250 ml

Szampon do włosów firmy Goldwell z serii Color Extra Rich przeznaczony jest do pielęgnacji włosów niesfornych farbownych i grubych. Posiada najnowszą recepturę ekstraktu z granatu, daje maksymalnie intensywny kolor i jaskrawość, delikatnie oczyszcza, odżywia włosy, zapewnia ochronę. Zmniejsza płowienie kolorów do minimum.

25,50 zł w magazynie
Goldwell Color Extra Rich 60sec Treatment Maska 500 ml

Intensywna maska Goldwell Color Extra Rich przeznaczona jest do pielęgnacji i ochrony włosów koloryzowanych, wymagających odżywienia i odbudowy. Szczególnie wskazana dla włosów gubych i trudnych do ułożenia. Włosy odzyskują zdrowy wygląd, stają się sprężyste, miękkie i lśniące.

61,90 zł w magazynie
Goldwell Color Extra Rich Szampon 1000 ml

Szampon do włosów firmy Goldwell z serii Color Extra Rich przeznaczony jest do pielęgnacji włosów niesfornych farbownych i grubych. Posiada najnowszą recepturę ekstraktu z granatu, daje maksymalnie intensywny kolor i jaskrawość, delikatnie oczyszcza, odżywia włosy, zapewnia ochronę. Zmniejsza płowienie kolorów do minimum.

52,50 zł w magazynie
Goldwell Color Extra Rich Serum 6 effects 100ml

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 6 effects serum 100ml powstało z myślą o włosach farbowanych, grubych i opornych. Kosmetyk natychmiast wyrównuje i optymalizuje wchłanianie pigmentu koloru we włosach. Ponadto świetnie wydobywa połysk koloru.

35,50 zł w magazynie